MTZ Belarus

Vala ovo kinesko cudo od 60,70e ko ima dva rusa u dvoristu treba da ima jedan u rezervi da ne razmislja kad pravi alnaser izda.
Vidjao sam x 1221 sa tim kineskim cudesima i pale kao mine.
 
A vidiš ja taj češki platio 170 manje više, možda su me odrali, al nema veze, za sad vredi svaki cent..
 
Moj STALJIN 52L
loše verglao a akomulator 225Ah nov dobio uz kombajn
Alnaser na rusu neki budžeks mešavina starog velikog i prastarog još većeg
A i ja sam imao neke monstrume na tavanu
Ja nebud lenj odem kod mog lektričara i uzmem mali da probam kad Staljin pali ko mina
Odem kod Miše i kupim brzi alnaser 3,8kw
Alternator stavim od jugića i bog da te vidi kako pali
Jutros sam nešto tovario pa sam ga palio, nema kabine kad ubacim u 9 ladno ko na velikom motoru



Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Skoro sam bio u Elkomu u NS,sedeo sa gazdom i dolazi covek po brzi alnaser, trazi covek najkvalitetniji koji ima i Milorad mu kaze da uzme koji god hoce jer su svi isti kineski.
Rec po rec gazda garantuje da su sve u jedan sta god pisalo na kutiji cisti kinezi, kaze valjda znam odakle ih nabavljamo.
🤔
 
Možda u Elkomu jesu, ali nisu baš svi kineski.
Isto sam i ja rekao, kaze covek donesi koji god hoces i odakle god hoces imam isti takav i pokazacu ti odakle je nabavljeni i proizveden.
Elkom ima najveći izbor delova, ima covek ubedljivo najveci broj artikala, od svega ima i kineza i ukrainca i belorusa i jos koje cega.
 
Mozda ih on nabavlja na istom mestu pa prica kako je sve isto,kad ih bude kupio od dilera koji je ovlasten za srbiju onda ce drugacije pricati,mislim na MAGNETON,brend i firma magneton nije od juce,duzi niz godina oni rade mnogo toga vezano za elektriku kako u auto industriji tako i kamionskoj,anlaseri alternatori komutatori razvodnici palenja itdddddd,ko god sta pricao vezano za anlasere u ovoj temi za mtz,magneton je magneton,a jubana,kinezi itd to mozda i izlazi sa istog pogona a zato toliko i kostaju,hocu reci da samo nije fer mesati magneton sa ostalima jer to nije isto
 
Mozda ih on nabavlja na istom mestu pa prica kako je sve isto,kad ih bude kupio od dilera koji je ovlasten za srbiju onda ce drugacije pricati,mislim na MAGNETON,brend i firma magneton nije od juce,duzi niz godina oni rade mnogo toga vezano za elektriku kako u auto industriji tako i kamionskoj,anlaseri alternatori komutatori razvodnici palenja itdddddd,ko god sta pricao vezano za anlasere u ovoj temi za mtz,magneton je magneton,a jubana,kinezi itd to mozda i izlazi sa istog pogona a zato toliko i kostaju,hocu reci da samo nije fer mesati magneton sa ostalima jer to nije isto
Gde se proizvodi i sklapa magneton?
 
Nazad
Vrh