MTZ Belarus

Buku u kabini smanjuje dobar tapacirung, auspuh manje važno kakav je...
 
Nisam ja imao mnogo zamerki na buku u kabini. Ali iskusniji su mi govorili da ,,grokće". Nije bio fabrički, to je sigurno. Imao prilike da stojim poted 820 iz 2000 ili 1999 godista. Taj auspuh šapuće, mislim da je još uvek fabrički.
 
Pa to groktanje i brundanje me nervira, ne mozes da stojis pored njega, neko kaze onaj auspuh kao cev, e sad vidim ima neki tako kao cev sa prigusivacem, dal je bolji taj ili original?
 
Samo originalni (ne onaj sa najlon pijace i rumskog vasara od 1500 din) auspuh ce dati pravi zvuk koji ima rus,svaki drugi ce davati drugaciji zvuk,sad dal ce biti tisi ili ne sa tim cevima sa prigusivacem pitanje je.


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Mtz sa turbinom radi ok sa onom cevom. Ali 82 sto nema turbinu lose radi, jako je bucan. Ja sam kupio sa vasara u Debeljaci od jednog cice iz Indjije on ih proizvodi 50€ po komadu. Ne bi menjao originalni, samo zbog velike vibracije par komada sam menjao i sve sam morao variti sa svih strana.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Mtz sa turbinom radi ok sa onom cevom. Ali 82 sto nema turbinu lose radi, jako je bucan. Ja sam kupio sa vasara u Debeljaci od jednog cice iz Indjije on ih proizvodi 50€ po komadu. Ne bi menjao originalni, samo zbog velike vibracije par komada sam menjao i sve sam morao variti sa svih strana.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока

ja imam vec godinu ipo cev sa prigusivacem i radi perfekt,nista bucniji al samo malko zvizdi kao turbo i lepo je to cuti,al se cuje samo napolju,unutar kabine nista,topla preporuka al ne taj iz indjije vec iz zrenjanina firma magnum
 
Ja sam stavio originalni ali mi je 2× pucala grana,onda sam kupio taj prohromski koji je mnogo laksi i nema problema
 
I meni je original pucao i kupio sam neku jeftinu kopiju koja se dere i opet pukla i sad hocu da uzmem nesto drugacije, probacu ovaj iz Zrenjanina...
 
Imao sam priliku da drzim u ruci i Zrenjaninski i Indjijski. Zrenjaninski ko da su pravili neozbiljni segrti, nije lepo savijen, neoborene ivice posle otsecanja, izgreban vec prilikom izrade plus neadekvatno zapakovan za transport. Moja preporuka je za Gocem ali svako nek pazari po svom ukusu.
 
Stigli za rusvaja ,trebalo bi biti dosta :)

Bolje dva manja nego jedan veliki u svakom slucaju
bc1988f7a55cbe3a543c302612f42cd3.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pa vise ova dva imaju udarne struje nego dosta akumulatora od 225ah.

Zato sam i uzeo 2 manja.

Nigde logike

140ah akumulator i 900A udarne 18000 din.

2 x 74ah i 1360A udarne 15000 din.

225ah i 1200-1300 udarne -najjeftiniji 28000 din.



Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
To gledaj da bude što kvalitetnije, ne gledaj mnogo cenu.
Vidi, gde se prodaje oprema za velike aparate za varenje, kod njih su kablovi sa sitnim licnama.
Pošto vidim da juriš da što više struje dovedeš do tog anlasera, ti sitno licnasti kablovi velikog preseka su rešenje za tebe.
Kao što znaš stuja teče površinom žice, tako da što sitnije licne tim više i struje.
 
Da li zna neko zasto oksidiraju kleme?
2×godisnje ih skinem,osmirglam i stavim mast i opet posle par meseci ista prica,nekad pukne kabal koliko oksidira. Na oba rusa isti simptomi,a ne prepunjava ni jedan ni drugi.
 
Nazad
Vrh