MTZ Belarus

To je traktor iz moje ulice, covek je montirao te manometre na oba rusa (105 i 130). Mogu da ga pitam gde je prikljuceno, sutra cu biti sa njim, ako treba info reci.
Nemas ga potrebe pitati, gde bi ga drugo i kacio nego na usisnu granu.

Vizuelna kontrola pritiska u usisnoj grani nista vise, nema veze sa opterecenjem.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nego igrah se malo sa grejacem, i izbacicu onaj glupavi prekidac i ugraditi ispod table relej i staviti neki mali prekidacic.

Izmajmunisao sam da radi ovako za probu.

Grejac bude vruc fest ali ne cuje se nikakav zvuk ko na imt npr kad kao malo pukne.

Nisam imao iskustva sa rusovim grejacem, kako da znam dali baca plamen u opste?

ca7649cab31619ca7c233a21f2419bbe.jpg
c7ff1f73ac6c7d7c9f49836dd86d8c03.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Rusov grejac radi tako sto se na jedan kontakt dovodi napon koji zagreva grejac, a na drugi se dovodi napon pri startovanju anlasera koji pusta petrolej na grejac.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Kako sam ispitivao zice jedna zica je direktni plus koji ima i bez kontakta i ide na grejac sa prekidaca , zica sto sluzi za otvaranje ide na kontakt kljuc, cim se da kontakt dobija napon odmah.

2ae8c3af930d45fe5f2f0fed661d2c06.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Dali je moguce da se povecava nivo ulja zbog losih dizni ili jedne dizne? Pre zamene ulja povecan nivo, posle zamene opet 1l morao da se izvadi, pa onda 100kj uzorano i stoji nivo dobar, sta to moze biti?
 
To je traktor iz moje ulice, covek je montirao te manometre na oba rusa (105 i 130). Mogu da ga pitam gde je prikljuceno, sutra cu biti sa njim, ako treba info reci.
Narucio sam vakum metar, ja sam planirao umesto onog elektro davaca na usisnoj grani da ga prikljucim, videcemo kako ce da radi.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Ima na jednom 539 nazad monofaznu OG utičnicu, preko nje uključujem markire na sejačici, naj dostupnija i jeftinija varijanta sa 3 pola
Pita me neki matori dok sam mu brao kukuruz, mali šta uključuješ ovde? Brusilicu deda Stevo oštrim motike na špartaču
Od tada ja mu i špartam

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
200bara,uradi dizne i miran si. Mada ako imas preko 2500 sati,planiraj i pumpu. Verovatno nisi sipao samo na pumpi gorivoncim su dizne otisle i pumpa je blizu.
 
Dali je moguce da se povecava nivo ulja zbog losih dizni ili jedne dizne? Pre zamene ulja povecan nivo, posle zamene opet 1l morao da se izvadi, pa onda 100kj uzorano i stoji nivo dobar, sta to moze biti?
Koji je Ruja u pitanju?pre ce biti da ti pumppa V.P.pravi problem i pusta gorivo u karter toliko a ne dizne. I naravno ako si utvrdio da je nafta

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Kod mene na 1025 podigao je nivo, kad je izgoreo dihtung glave, ubacio vodu u ulje.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh