MTZ Belarus

Evo ga broj.
98e91d6ff78c87c9d1d6889a77b6aeaf.jpg


Nesto me zeza ubacivanje sa telefona. Stalno ubacuje naopako sliku.
Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nisam toliko tezak,105-110kg sad cu na dijetu,pa ce biti koji gram manje. :osmeh:
Prvo sedista mi je puklo na 1600sati,odvalilo se na zadnjem kraju i katapultiralo me na volan,onda sam kod njih kupio Gramera i posle 300sati je palo skroz dole i jako nisko se sedelo i nije amortizovalo,mali amortizer je probio dno sedista,to su namestili i zavarili ojacanje,kazu da su imali jos 2 takva slucaja,posle narednih 300sati mi je pukla ona zakacaljka stepena visine (ima 3 stepena) i onda kad radis,strucnes malo i padnes skroz dole,pa onda te digne gore pa bijes glavom u plafon. E to nisu hteli da popravljaju,nego su mi dali novog gramera.

Kako to da kod tebe tako lako propadnu sedista?
Ja kad sam uzeo rusa 105ks 2005god doplatio sam za grammer original oko 1700e, danas ima rus 6000rh a na njemu samo je jos sediste dobro :)
 
Dok sam imao Rusa kod Caje sam kupovao nešto delova. Ima dosta pokvarenih delova kod njega pa treba dobro oči otvoriti. Dve glave za rusa 52 sam uzimao kod njega i nijedna nije bila dobra. Zamisli dva puta se stavlja glava na rusa i oba puta pokvarena. Na kraju sam uzeo repariranu i verujem da je i dan danas na traktoru. Misliš da je bacio glave u staro gvožđe, malo sutra, vratio na policu odakle je i uzeo.
 
Predlozio bih ti Bobica iz Curuga pre nego novicu jer sam ima lose iskustvo sa cajom hteo par puta da uvali lose delove i cak probusen hladnjak ali dobro sam pazio pa nije uspeo, dok sa Bobicem nije bilo takvih situacija jer covek otvoreno kaze kakvo je stanje delova.

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Da na njega, Dalibor Bobic-Dragan

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Maxo,ta sedista i ova sad su nebo i zemlja,nekad je Gramer u rusima bio extra kvalitet,a danasnji je mozda cak i gori od Ruskog sedista.
 
Nazad
Vrh