MTZ Belarus

Kako si izveo sa armaturom meni smeta krivina ,makar i tako bi mi znacilo ovako sam totalno nesiguran.Kolega ako ti nije problem slikaj mi kako si postavio vagres pa da probam na zimu da prepravim.Hvala vam
 
svaka cast drugari na brzini po zavrsetku radova u polju radim prepravku,a dotle samo se nadam da cu ostati bez goriva sto manje puta.Hvala jos jednom
 
Ljudi imam peoblem na mtz 82 skidao spone prednje sada mi desni tocak ide vise udesno a nisam odvijao krajeve spona samo menjao plasticne caure
 
Kad se trap pravilno uštima rus na punom gasu ide ravno i mirno bez problema. Isto tako lijevi i desni ajnšlag se da naštimat da bude sve uredno.
 
Na kolima i na traktoru sam stelovao da je prednji kraj otvoreniji za 5mm i nisu gume stradale i ne vuce levo desno . Stelovao sam da sa spagu razvlacio sa prednje i sa unutrasnje strane felne . Da se tako radi naso sam u jednom prirucniku za odrzavanje od Reno 4 .
 
Kad sam sužavao trap zadnje i predne točkove zbog pluga tj oranja,prednji trap sam naštelovao tako što sam merio sa zadnjih felni i tako merio prednje,onaj rukavac koji pogoni krajeve spona mora da stoji na sredini...mada i sad više mota u desno al ko ga šiša...možda postoji bolje rešenje?
 
Grunt koju si sirinu zadnjih tockova namestio kad si suzavao

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Na 820 mi se cuje neki cudan zvuk kad ide po neravnom putu kao neko skripanje a nemogu da cujem odakle na asvaltu nista.
 
Nazad
Vrh