MTZ Belarus

I ja uzimam "NIS premium 15-40" i prezadovoljan sam... Kupujem na bure 60 L,zapečaćeno dovezu kući,imam popust na agro karticu i ako naručim vikendom imam i vikend popust,tako da se uhvati veoma povoljno a makar je zapečaćeno,valjda nije muljano i prepakivano... :)

Sent from mTalk

Koliko ti se hvata 60l 15W-40 sa popustima i bez? moze i na pp.
 
Majstor koji mi je radio motor je insistirao da u sklopove original iz minska ubace karike od nekog drugog proizvodjaca..po njegovoj tvrdnji i iskustvu sklopovi su dobri ali karike nikako..eto ti ga sad..isti ti sklopovi idu u prvu ugradnju..
 
6bd7704f365f05fe3ecab5fd4d3b20a2.jpg
temperatura 82 i 10t opterecenja

Poslato iz ravnoga Banata
 
Ne znas prosto koji merac tacnije pokazuje..i pritisak je super,goriva nema a i prehladio se..kod mene na staroj 82ki jos svi pokazivaci rade..ovi kombinovani su stvarno za bacanje..
 
Pokazivaci su najmanji problem ako znas da je pun goriva i ima ulja,termostat nema pokajao se sto ga izvadio smrzao se u kabini kao u frizider.Sutra mu uzimam mehaniski merac za ulje bar pritisak ulja da znam koliki je.Elektronika je cudo :D Al zato je motor zvono...

Poslato iz ravnoga Banata
 
Meni na 82.1 sve radi kako treba dok ne upalim svetla,onda temperatura skoci na 100,a pritisak padne na jedan i cim iskljucim svetla,ono se normalizuje
 
Zavisi i gde su sklapani ovi koji su dosli iz Belorusije su odlicni dok koji su kod nas sklapani promasaj.Barem je tako u mom kraju mada i do vozaca zavisi kao i uvek.Ja sam odusevljen sa mojim ali ipak cu ga prodati.Da je malo udobniji ne bih ga prodavao a ovako neka nekog drugog cima.Ako si za kupovini moz se dogovorimo :)

Poslato iz ravnoga Banata
 
Da nije slucajno do mase?imao sam na kolima takvu situaciju na nekoj digitalnoj tabli skakala temperatura i gorivo kad se upali ventilator. Bila masa loša. Probaj pojacaj masu na kabini i haubi
 
Nazad
Vrh