MTZ Belarus

U vreme kad sam ja gledao oglase za rusa (pre 4-5 godina), 552 se kretao između 4000e i 6000e, s' tim da su ovi za 4000e bili u (vizuelno - nisam probao npr. da orem pa da znam kakva je mašina) izrađenom stanju, a ovi za 6000e u tip top stanju (opet ponavljam vizuelno, ali ne našminkani već čuvani i održavani). A 552 je od najboljih rusa, po kvalitetu materijala i izrade, to mi je pričao moj majstor, ali i jedan bošista iz NS.

A ovi crveni noviji rusevi su imali znatno veće cene iako ja za to nisam video razlog. Znači godište je određivalo cenu iako su ti narandžasti možda bili i bolji (govorim o velikim kabinama)... Zbog toga (cene) sam ja jurio neki 552, 82.1 ili 820 (znači velika kabina) iz devedesetih, pa sam te oglase uglavnom zvao.
 
Koliko moze da vredi mtz 920,sa pravih 1736 sati i fabrickim gumama koje jos nisu potrosene na 50%,iz 1999-te godine... Siroke gume,sve u fabrickom stanju...
 
Dali fabrički imaju i brzi alnaser ??? Traži za njega 10500 e !!! Kaže dobija za njega 10000 e ali ne da !!
Bio jutros sa Draganom isto mi rekao da ga neda ispod 10500.Kaze da ima musterija sa traktor dosta.Isti takav traktor ima u selu isto godiste ista maska i tabla.Ta serija kaze mi taj drugi covek koji ga ima radjena je za drugo trziste.
 
Probaj prvo da ocistis kontakte,ako je elektricni.A davac na mom 952 je orginal golf2 njega sam i stavio,verovatno je i kod tebe taj.
 
Gde se nalazi šta kako???
filter.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh