MTZ Belarus

Pa sad sam menjao ulje, nema 20 rs.
Ne mogu da verujem da voda moze tako da ustopa da ne moze ni da se pokreme. Povrh svega antifriz je u njemu.
 
Pa sad sam menjao ulje, nema 20 rs.
Ne mogu da verujem da voda moze tako da ustopa da ne moze ni da se pokreme. Povrh svega antifriz je u njemu.

Ako ti zao ulja oszavi ga u nekoj kanti i sacekaj da se razdvoje ulje i voda,ja dam takvo ulje koristio fa dolivam u hidraulik..meni se to desilo sa dihtingom na glavi pre dve godine pdma posle menjanja ulja,sa traktoro stigao na njivu i nisam ni krug obisao..bilo mi zao da bacim,zuto ko dukat..

- - - - - - - - - -

Izvini te na pravopisu,bangavi prsti a moderne tehnologije android i ta cuda..
 
Pa sad sam menjao ulje, nema 20 rs.
Ne mogu da verujem da voda moze tako da ustopa da ne moze ni da se pokreme. Povrh svega antifriz je u njemu.

Može biti da je voda ušla u kompresioni prostor i dobio hidroudar, okreni ga par puta da istera vodu,posle gledaj šta je moguć uzrok dihtung glave ili napukla hilzna.
 
Prvo cemo otpustiti dizne pa cemo probati da vrtimo zamajac. Ako voda krene iz jedne od rupa dizni znaci da je dihtung.
 
Kad skines dizne. Okreni ga anlaserom. Nema potrebe rucno.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Išla bi para na iber lauf ako ima vode u ulju a dovoljno je kafena kašikica vode da ima u cilindru i nećeš ga pokrenuti a što kaže kolega diznu po diznu popuštaj i probaj da ga okreneš.
 
Voda se nemoze sabiti. To je dovoljno da klip nemoze doci u gornju mrtvu tacku. I to nedozvoljava da okrene krug.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
A da nisi nesto cackao oko onog srednjeg kucista (medjuoslonca) za prednju vucu. Srafovi sa njega idu direkt u zamajac ako se ne stave platne.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh