MTZ Belarus

Znaci dobro je ispalo ako lici na fabricko... ?????? pravio sam,kolega Aca mi je poslao nacrt... Mogu da ga preslikam...

- - - - - - - - - -

Znaci dobro je ispalo ako lici na fabricko...
 
- - - - - - - - - -

[/QUOTE]

Kolega gdje se moze nabaviti takav alnaser kao na tvom traktoru cuo sam da su dobri,pozdrav
 
Poslednja izmena od urednika:
Evo ga jos jedan zainteresovn moze i na PP.

[/QUOTE]

Kolega gdje se moze nabaviti takav alnaser kao na tvom traktoru cuo sam da su dobri,pozdrav[/QUOTE]

Joj kolega stvarnocne znam gde se moze nabaviti,meni su na oba rusa ovakvi alnaseri,zadovoljan sam,brzo verglaju na minusu,ne greje se prilikom duzeg verglanja i nikada do sad nisu remontovani,a oba su 1999-to godiste,i pale na po jedan akomulator od 140 ampera...
 
Poslednja izmena od urednika:
Belarus 1021 vs 1025 vs 1221, kakva su vam misljenja ? Zanemarimo to sto je 1221 jaci za 25ks i sto bi samim tim bio skuplji za nekoliko hiljada ako su svi 2005-o godiste. Zanima me generalno iskustvo sa traktorima kako se koji pokazao do sad i koji
 
Naravno da mi smeta jer pratim ovu temu. Mislim da nema potrebe to da radite jer onaj ko ima sporiji internet ili ide preko mobilnog telefona ima problema sa učitavanjem stranice.

Je*i ga druze,nabavis bolji fon i brzi net i nemas problema,sta drugo da ti kazem... ??????

- - - - - - - - - -

Naravno da mi smeta jer pratim ovu temu. Mislim da nema potrebe to da radite jer onaj ko ima sporiji internet ili ide preko mobilnog telefona ima problema sa učitavanjem stranice.

Je*i ga druze,nabavis bolji fon i brzi net i nemas problema,sta drugo da ti kazem...
 
Imam jedan problem na Belorusu.Zamenio sam konusno valjkaste lezaje na tanjirastom (diferencijalu) i kad da ga sklopim prc nece!Kad uporedjujem vidim da novi lezaji su siri za 5mm,duzi valjcici.Zvao tamo gde sam kupio i kazu to je za rusa 100 posto!Sta je sad tu original oni moji kraci ili ovi duzi koji ne odgovaraju???

 
Ajde stvarno neka se malo stariji barem po stažu ovde poštuju ,Ispada da je jedan post cela strana zbog kopiranja sliika.Ovde bi trebali moderatori malo da se aktiviraju.
 
Imam jedan problem na Belorusu.Zamenio sam konusno valjkaste lezaje na tanjirastom (diferencijalu) i kad da ga sklopim prc nece!Kad uporedjujem vidim da novi lezaji su siri za 5mm,duzi valjcici.Zvao tamo gde sam kupio i kazu to je za rusa 100 posto!Sta je sad tu original oni moji kraci ili ovi duzi koji ne odgovaraju???


Imas oznake na starim lezajevima sa strane , proizvodjac i broj lezaja, bivsi SSSR je imao malo drugacije oznacavanje za neke lezajeve ali zato po dimenziji lezaja trazis zamjenu. Provjeri u katalogu imas katalog na netu onaj sto su ti dali i onaj sto je isao , sumnjam da imas nesto sto nisu ugradjivali a sad sto trgovci hoce nesto da uvale to je druga stvar.
 
Imas oznake na starim lezajevima sa strane , proizvodjac i broj lezaja, bivsi SSSR je imao malo drugacije oznacavanje za neke lezajeve ali zato po dimenziji lezaja trazis zamjenu. Provjeri u katalogu imas katalog na netu onaj sto su ti dali i onaj sto je isao , sumnjam da imas nesto sto nisu ugradjivali a sad sto trgovci hoce nesto da uvale to je druga stvar.

Po kataloskom i narucivao.neznam u cemu je problem.slikacu danas
 
Dali je imo neko ove simptome na menjaču :zli: .Letos sam radio menjač i sve lezajeve zamenio novim Fagovim i Timken kao i polovinu zupčanika razlog je bio štomije izbacivo iz 7 brzine i dobio lufta sad sam sve pomenjo novo kao i zupčanike menjač radi lepo ubacuje sveje ok al problem nisam u potpunosti rešio iz 7 brzine izbacuje opet naprimer orem i iz čista mira izbaci iz brzine gde da trazim problem?? neki mi kazu daje menjačka palica ili one viljuške ??jel imo neko ove simptome??ili gde da trazim problem?:sta:
 
Nazad
Vrh