MTZ Belarus

Imaš u gradu na više mesta. Manje više su slične cene.
 
Tako sam i mislio da ce izgledati sat..........(originalni),zato ti tako i pokazuje.......:osmeh:


Pa preporuci mi kakav da kupim a da bude pouzdan,daj neku sliku... Sta znam,trazio sam ruski mehanicki,i samo je ovakav imao,ostali su bili turski i indijski sa raznim cenama od 550 do 1800 din... Mada mi ovaj od 550 ispao najbolji i najtacniji...
 
Prezadovoljan hidraulikom bez pojacivaca ispod sedista(kako god ga ko zvao)Zahvaljujem kolegama Milanbelarus,Dangrer,Aca itd momci hvala!!!I ko ima muke sa hidraulikom neka uradi ovo neće se pokajati...Hladno toplo ulje istu podiznu moć ima.
hidro_1-98d33f.jpg
 
Poslednja izmena:
Moj problem je bio slabo podizanje orudja kad se ulje ugreje,cilindar dobar,pumpa nova samo taj pozicioni regulator je moj problem.Nisam hteo da kupujem nov nego sam uradio ovo i odlicna je stvar nema da popusta nema da nece da podigne hladno toplo ulje.Tocak i toplink za regulaciju dubine kao i pozicija poluga pored volana u kojoj su poteznice u neutralnom polozaju(slobodne)Danas sam orao i prezadovoljan sam,ako bude nekog curkanja gumica idt bilo ih je i ovako...
 
A sta nije dalo polugama na dole kad je bio regulator? Dubinu nastelujem na tocku,podesim topling da plug stoji ravno,i poluge pustim na plivajujuci rezim,tj slobodan hod i gore i dole... Ne vidim kakvo je to oranje ako se poluge ogranice na odredjenu dubinu,to je kao i na imt-u kad ne bi koristio fini hidraulik,vec samo donekle spustio rucicu od poluga,i tako podesio dubinu... Poluge u oranju moraju biti slobodnog hoda i na gore i na dole...
 
Hocu da kazem da kod mene nije ni funkcionisao kako god da stavim preklopnik isto tockic zavrci odvrci isto!i tada sam se oslanjao na tocak i topling nema tu diskusije...Samo stao sad nema problema sa dizanjem orudja i nema popustanja sto mi je i bio cilj.
 
Pa preporuci mi kakav da kupim a da bude pouzdan,daj neku sliku... Sta znam,trazio sam ruski mehanicki,i samo je ovakav imao,ostali su bili turski i indijski sa raznim cenama od 550 do 1800 din... Mada mi ovaj od 550 ispao najbolji i najtacniji...

ovo je ruski,onaj tvoj sa onom smotanom paljenom zicom od kazaljke je ko zna ciji,ustvari zna se ciji je...........
11ay0xw.jpg
 
Prezadovoljan hidraulikom bez pojacivaca ispod sedista(kako god ga ko zvao)Zahvaljujem kolegama Milanbelarus,Dangrer,Aca itd momci hvala!!!I ko ima muke sa hidraulikom neka uradi ovo neće se pokajati...Hladno toplo ulje istu podiznu moć ima.

Ako sve bude uredu sa poslom, ubacujem 4 hidraulični razvodnik od toga jedan plivajući položaj i to na sajle i onaj razvodnik na rusu maknit i ispod sjedala.
Neće to mene više zezati i curkanje.
 
Kod mene to govno pod sedalom ne curi imam dva traktora ali sto popusta strasno samo se cuje puckanje kad se ugasi trak. Ma i ja cu to uraditi na jednom sigurno samo me buni naglo padanje kad se spusta masina ima prigusnica to je u redu ali onda ,ako se dobro razumem je u pitanju rad plivajuce opcije hidraulioke.
 
Ali ovako ti traktor može lakše prošlajfovati jer nema dodatne sile točkovima na zemlju kad taj "bob" (tako kod mene zovu taj regulator ispod sedišta) podiže plug da bi održao radnu dubinu (pošto ispravan plug uvek hoce samo dublje).
 
Ali ovako ti traktor može lakše prošlajfovati jer nema dodatne sile točkovima na zemlju kad taj "bob" (tako kod mene zovu taj regulator ispod sedišta) podiže plug da bi održao radnu dubinu (pošto ispravan plug uvek hoce samo dublje).


To je tacno ako je trobrazni plug dubinski tocak gazi po tragu traktora i kad je vlazno traktor proklizava tocak ide po tragu i plug tone sve dublje posto nema nikakve regulacije.
 
Nazad
Vrh