MTZ Belarus

kupio sa pre par godina motor za imt 565 od coveka iz mesta kad dolazim iz pravca Bg pre ljiga se skrene levo,imao je sivog je Audija,a koliko se secam tada je bas kupio sinu auto,mislim da je bio crni Bmw,ali nisam siguran davno je bilo.




E to si drug moj kupio od mog ćala... Tad mi je kupio BMW e36 a on je vozio i dalje vozi audi sivi b4 karavan...kupio si motor sa IMT 565,na koji smo mi namestili od tamića... A inace secam se da je motor otisao u Vrsac...
 
Pricam danas sa jednim od majstora Mtz traktora i kaze mi dali sam probao dok drzim polugu rucice za podizanje poluga istovremeno da povucem i jednu od poluga pored volana....pa da mu javim dali bolje podize ili ne sta mu to znaci?
 
Poslednja izmena:
Ma prosto je..odvrnes onih 10ak srafica i odnjih dva iskoristis da odvojis glavcinu,videces da ima dve rupe u koji nema srafova,ilagano jedan po jedan i pazi da ti ne padne na nogu i to ti je to..

- - - - - - - - - -

Sve ce ti biti jasno kad skines felnu..


U pravu ste bili za semering,pocepao se,nocas sam zamenio,nista komplikovano sto se tice zamene...
 
Koje je bolje resenje po vama za ukljucenje prednje vuce,sistem gde se rucica povuce gore pa se okrene da zabravi,ili noviji sistem gde se rucica samo povlaci na gore (ka sebi)...?
 
Koje je bolje resenje po vama za ukljucenje prednje vuce,sistem gde se rucica povuce gore pa se okrene da zabravi,ili noviji sistem gde se rucica samo povlaci na gore (ka sebi)...?
Oba sistema imaju mane.

- - - - - - - - - -

Da li bi neko kupio i koliko bi to moglo para da se uzme za mehanicko belarusovo sediste u perfektnom stanju kao novo?
Svako bezi od toga jer rusima udobnost nije jaca strana.
 
Da li bi neko kupio i koliko bi to moglo para da se uzme za mehanicko belarusovo sediste u perfektnom stanju kao novo?

Toliko je dobro sediste da sam ga odmah prodao cim sam doterao traktor iz NS preko fruske gore,uzassss..............

- - - - - - - - - -

@Grunt
napisao sam ti citav referat a onda sam pojeo g..... na kraju posto poruka nije otisla jer ti je sanduce puno.......
necu sigurno ponovo pisati u detalje,al slobodno prepravi ako te postojeci sistem muci.
 
Oba sistema imaju mane.

- - - - - - - - - -


Svako bezi od toga jer rusima udobnost nije jaca strana.


Inace sto se tice udobnosti skroz sam zadovoljan na ovo sediste,veoma lepo spiluje i amortizuje...ali pre par dana je moje du*e osetilo vazdusni gramer kojeg je covek platio oko 450€,a neke pare su se zadrzale u dzepu tako da bi mozda presao na tu "air" verziju...
 
Za dangera: Ako mogu da pomognem, možda nije sve izgubljeno sa onom porukom za grunta.
Probaj da uđeš ponovo u privatnu poruku i klikni na (dole sa leve strane gde se piše poruka Učitaj automatski sačuvan sadržaj, to je to. Možda uspete. Sorry za :off_topic:
 
Nazad
Vrh