MTZ Belarus

Izvinjavam se za pravopis..kucam na tel a seljacki prsti bangavi..

- - - - - - - - - -

Nov motor je 500.000 dinara..e sad nisam siguran jel to konacna cena ili ide i pdv na to..ja pitao u maju prisle godine..
 
sad cu da slikam moje racune iz nabavke
znaci motor je od 1o5 fabricki
zadrzao sam blok,radilicu i bregastu a sve ostalo sam bacio i kupio novo
radilicu smo obradili za o,5 specija i obradili blok

- - - - - - - - - -

Izvinjavam se za pravopis..kucam na tel a seljacki prsti bangavi..

- - - - - - - - - -

Nov motor je 500.000 dinara..e sad nisam siguran jel to konacna cena ili ide i pdv na to..ja pitao u maju prisle godine..
nov motor je 4.5oo e plus pdv
 
Ne ovde se radi da se od 82-jke napravi 92-jka cela prepravka ako se uzimaju novi delovi kosta oko 1000evra e sad neznam dali je preko kod komsija u Madjarskoj sta povoljnije ima ljudi ovde sa foruma da su radili to.Ja sam jesenas gledao jednu 82 94godiste odradjenu da bude turbo i traktor ljudi radi ko azdaja covek mi kaze da je on u agrovojvodini uzimao delove i da su ga izasli 1000evra inace traktor je uradjen pre 6 godina i ide sa trobraznim imt757 u zimsko bolje i od moje brene bez grama ulja da trosi covek radi bas dosta zemlje i kaze nebi ga dao za novoga!
 
Evo cjena turba u Madjarskoj (Habi) , pretvoreno u neki srednji kurs po internetu.

Recimo za MTZ 1221
MTZ turbo 225E
ceski turbo 377E
Ukrajinski turbo 176E

Recimo MTZ-ov turbo za 922-923-1025 dodje 193E
a ukrajinski 146E

Sve cijene su sa porezom.

Postoji razlika original MTZ motora sa turbom koji barem 1221 ima 6 dizni koje prskaju ulje od dolje iznad radilice na klipove radi hladjenja istih. Jedan u selu je prepravio 820 na turbo i kaze da za sada jos ide( oko 2 godine) ali motor je vec imao dosta radnih sati pa je usao svjesno u rizik da ce motor prije zavrsiti na generalnoj opravci.
 
interesuje me koja je razlika izmedu mtz 82 i umz 8271 umz je 2003 god ?hvala unapred .

Ko **greška i glava..uglavnom jako losi traktori, menjaci su im boljka..bolje nemoj ni da ga gledas,predpostavljam da si ga video na oglasu skoro,ima jedan u mojoj blizini..doduse ima tu puno prenesenih iskustava,ja ga nisam vozio..al i ovako kad sam ga zagledao bas je nekajo skarabudzen..
 
Taj umz je prodat tako da nije reklama. Po rečima vlasnika kao i svaki drugi rus i ako to nije, mora nešto da curi i da manje ili više zeza. Hidraulika je malo drugačija ostalo je mislim sve isto.
 
kupio je moj kum danas pa ce se pokazati kakav je na izgled je dobar ,e sad kod nas su rusi retki . kolko sam zavirivao prednja vuca je ista kao kod 82 PVP je sa desne strane menjac je sa strane sinhronizovan jednostavan za voznju .
 
Drugar je kupio staru 52-ojku,i zadnje gume su mu 15.5-38,a prednje 7.50-20...da li ce to da se uklapa zbog prednje vuce,i koje su mu fabricke gume?
 
1bd6910849a57f7eb64cedf4ddf88ea1.jpg
31495e37258b27aaf1e0435ed25c4435.jpg


Sent from my LG-H440n using Tapatalk
 
Nazad
Vrh