Motorne testere

Baksuz. Neko je pisao o tom fenomenu.
Naravno šala. Neće Momo da se naljuti. Jedini lijek :osmeh: je da trudna žena pređe preko motorke i to u ranoj fazi trudnoće. Ne više od 5 minuta.
 
Za stari mac I lanac me ne cudi ali za novi nebi trebalo to da se desava,uporedi nov I stari lanac vidi dali je isti korak

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
uTggoOD.jpg

nMjbWbD.jpg


uTggoOD.jpg
 
Na zadnjoj slici ne vidim taj model 562. Moguće je da taj novi lanac ne odgovara a stari nije bio dobar.
 
Posto je nasa suma uglavnom suva , bio je suvi grab .Sad zadnje sam probao namjerno sirovu zestiku mi kazemo. Probacu sutra jos jednom , mozda je slucajno bio labav lanac ali nebi rekao.
 
Nekad neke sitne stvari znaju da izlude čovjeka. Kod mene na jednoj motorci, stavio novu pumpu, nov gimeni dio, nov lim ispod vodilice.. Ulje ide svuda samo u kanal. vodilice neće.
 
Pa taj lanac i vodilica na slici i nisu nesto kvalitetna roba, sad da kupujes sve orginalno skupo izadje, jedino posuditi od nekog lanac i vodilicu pa probati.

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
Jes kinez vjer ali kazu svi kupuju takve ,firme koje rezu na lageru radije kupuju te , kazu stotine su prodali nije bilo problema a dobar sam sa njima pa zato
 
Imao sam i ja takvu vodilicu i trajala mi je par godina(do 50 metra godisnje), i lanac sam takav imao, kupio u Centrumu, za njega se dobro secam da nije bio dobar, izgleda da treba imati srece kad se kupuje kineska roba

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
Jbg kvslitetna Husqvarnina vodilca isto skupa.
Kupio neki dan malu od 15" za .325 korak
Neka nova x force serija izašla nesto manje od 30 €. Za te novce mogu se uzeti dvije wiltek vodilice
 
Da tu je problem. Nije lezaj nego ima neka plasticna kao podloska distancer oni zovu puz isood lonceta kvacila . Pojelo se pa je sve i lancanik bjezalo prema unutra . Usput su i 2 opruge na kvacilu oslabile ili uzgorele stali pa je to jedno drugom mozda posledica . Novi mac je kriv malo na sredini na istom mjestu kao i stari. Dali je moguce da to aksijalno pomjeranje lancanika iskrivi vodilicu tako brzo? Uglavnom sad je u redu .
 
Стругање дрва, данас. Радила је ко нова. Ваљда ће издржати док не скупим паре за MS500i.
115a8896776b048e4b361bd70f6a870e.jpg


Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
 
Nova original košta preko 500€. Etiketa iz 2012, tada se ovaj model i počeo praviti. Ili neko plače za njom ili spolja ne tako loša kopija.
 
Nazad
Vrh