Motorne testere

Evo sad sam sklopio motorku, malo me je mučio karburator ( klackalica) upalila je i sve je ok ali opet se javlja problem sa gorivom na karburatoru
Ovo je stvarno da čovek poludi
Evo snimak kako to izgleda
https://youtu.be/EQBL7upG5h0

Послато са LT22i уз помоћ Тапатока
 
Sa tog sajta sam i poručio sve da ne bih plaćao dve prostrane. Još sam uzeo set za reparacija karb semeringe, kandzu itd...
Ja sam kod njih kupio dosta delova. Ljudi su povoljni i imaju bas dosta delova na lageru. Moram opet naucivati neke delove, ali nije mi hica.
Ugradio sam u moju Stihl 034 Super i u komsijinu Tomos 61 (mislim da je ta) AIP klipove. Kod mene je STIHL bas dosta radila, a i dalje ima dobru kompresiju. Na prvi pogled klipovi deluju lose, ali to je samo zavrsna obrada jer nisu polirani da se sijaju za razliku od Meteora koji se presijava kao lakiran. Na drugoj 034 je uradjena generalna i ubacen je Meteor klip. Testera je eto samo razradjena, no vremenom ce se pokazati koji ce klip i krike vise izdrzati. Da li Meteor ili AIP:osmeh:
 
Ljudi, kupio sam Villagers VGS 33S u martu, istrugala do sada oko 30 kubika! Koristim samo original ulje i mesavinu! Prezadovoljan sam sa njom. Medjutim, od skoro mi se desava da kada je upalim ponekad lanac okrece u kontra smeru, onda ugasim pa opet upalim i sve je normalno! Zasto se to desava?
 
Nema tu popravke menja se se deo koji uzubljuje na radilicu a pokreće ga kanap neznam kako se zove
 
sremac може ли која слика тог сунђера што си направио и моторке уједно?

Model testere PM 374 kod mene ide samo komad sundjera 2 cm debljine ne znam za druge modele. Iseces 2-3mm vecu dimenziju da bokovi sundjera lepo nalegnu na zid usisnika.
Posluzio je komad sundjera sa stare stolice.
 
d.vece svima,imam jedan problem na husdvarnu 137 mijenjao sam memebrane pa sam je bio citavu rastavio,pa sam mislio da su iglice od stelovanja iste,ali sam se prevario ova jedna ima tanji vrh e sad neynam koja je na l,a koja na H,karburator je zama,da nema dje sema karburatora
 
Za kolege koji imaju stihl 180, jedno pitanje, da li se na usisu vazduha u karburator, na plastici primecuju tragovi goriva. Ja moju danas mali cistio posle sece grana na sljivi I primetim da ima nesto prasine koja je mokra pretpostavljam od goriva u rupi od karburatora.
8f3d14bc9838256cbf85305afb46657b.jpg

0d3b9a955c90dbd6e9b2de6e064de1ec.jpg


Sent from my LT22i using Tapatalk
 
1929. godine Andreas Stihl je Nemačkoj predstavio prvu benzinsku lančanu testeru koja je imala 6ks i "skromnih" 46kg, dao joj je ime "Baumfällmaschine".što bi u bukvalnom prevodu značlo " Kombajn "


 
Nazad
Vrh