Motokultivatori - opšta tema

Ja moj 506 ne bi dao ni za koji drugi kultivator.
Mada inace moja je jako dobro ocuvana, do sada jedini kvar svecica i slavina za gorivo.. :ppozdrav:
Model 506 bez rikverca, ali nije mi ni potreban.
 
Bravo za hondu, ko bi rekao da moze ovako lepo da ore. Kakva je zemlja?

Ja sam pre neki dan rezervisao mutu sa dizel motorom i kopacicama za 1 000 € sredjena generalno. Jos se nezna da ce njen motor da bude radjen generalno ili ce da nabace dizel kineza
 
Zemlja je lagana, bašća. U težoj zemlji nema šta tražit. Ima i 15ak cm, ali dovoljno da okrene travu i da se korijenje osuši.
 
Na IMT 509 stalno curi ulje iz menjača kod točkova, tamo gde ima ona kapa ili ne znam kako se zove taj deo, izgleda kao neki veći zatvarač, bio sam skinuo tu kapu, namazao navoj sa hermetik lepkom i ponovo je vratio, to je držalo mesec dana i sada je opet počelo da curi. Semerinzi nisu problem jer je sve promenjeno ove godine. Rekli su mi da je to fabrički problem kod 509. Da li neko zna kako to da se reši?
 
Postoji sredstvo za zaptivanje navoja, ja imam neki Loctite.
Takodje, smatram da bi teflonska traka za vodoinstalacije trebala vrsiti posao..
 
Nemam fergusona. :) . Svaku jesen uredno preorem Rakovicom kolko god ide dublje. U proljeće Honda direkt na oranje.
 
zna li neko koji karburator se moze montirati na Mio standard F450 motor G200c???na njemu je dellortoFHCD 2016.....interesuje me neka jeftina zamenska varijanta,kopija ili ako neko ima ispravan original????
 
Najbolje skini taj tvoj i otidji do N. sada kod Savic-prof u temerinskoj. Mislim da su imali i zamenskih a mozda cak i taj originalni. Delorto im se nisu bas pokazali ali to je zadnjih godina ubacivano pretezno. Keihin japanski je jako skup ali sluzi jako dugo
 
Mala pomoc, imt 506 sa kosom nije pajen par godina kakva je vasa preporuka kako da ga startujem koje gorivo trosi i jel uopste ima smisla pokusavati posto je plac u nedodjiji a mnogo bi nam znacio. Unapred hvala na odgovoru.

Poslano sa mog Lead 3S koristeći Tapatalk
 
Prvo skini svecicu da vidis baca li varnicu, ako baca isprazni rezervoar sipaj novu mesavinu, i malo sipni u cilindar posle par pokusaja bi trebao da kresne.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока
 
Hvala na pomoci jel znas mozda koja svecica ide na 506 posto nije velika stavka a puno znaci i koji odnos mesavine ide

Poslano sa mog Lead 3S koristeći Tapatalk
 
људи која је реална цена косе за 509? и до које године се поизводио имт509

послато са gt-i9506 уз помоћ тапатока
 
Nazad
Vrh