Mobilni telefoni

Imao oba, bezi od P8lite ako ne planiras da nosis punjac rezervni sa sobom. Nek mu performanse na papiru brani ko god hoce, ja ih imao oba po pola godine i jace.
Imam i dalje S5 ali mi skupa popravka, pa ako neko zna nekog da ima S5 kom je otisla ploca ili zbog drugih razloga ne moze da se koristi a ispravan displej kupio bih taj S5 zbog displeja.
 
Imam u ponudi u Telenoru na moj paket sa nekom sitnom doplatom Motorolu Motog G5S, Nokia 5 I LG K10 2017. Jel koristi neko ove telefone ili da zna kakvi su ?? Motorola mi deluje primamljivo po preformansama ali ne znam kako su se pokazale ovako.
 
Po meni ta Motorola najbolja, ima full hd ekran i 3 gb memorije, što dosta znaci.

Sent from my Honor 9 using Tapatalk
 
Pa to me I privlaci, za moje potrebe vise nego dovoljno. Nego ne znam ovako kakve su ovako po pitanju izdrljivosti I kvaliteta. Ja trenutno imam Huawei P8 lite vec 2 godine. Osim losij prednje kamere i baterije druge primedbe nemam. A recimo kad sam uzimao mnogi su mi pricali gde ces Huawei itd a ispao je relativno dobar u odnosu na cenu.
 
Presao bih sa samsunga na neku lumniu, manje vise mi sve odgovara, jedino mi nije jasno da li cu sa lumnie moci da koristim sve grupe na viberu, koje sam koristio sa samsunga? Sta mislite?

Za nekoga banalno pitanje, za mene :sta:
 
Da. Samo nece se seme pojaviti odjednom pri instalaciji vec kako ko bude pisao.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Velika mana manji izbor dobrih aplikacija. Neke poznatije aplikacije jedva rade. Recimo kod mene facebook aplikacija nove objave učitava kad ona hoće nevezano za internet. Messenger aplikacija uopšte više ne radi. Ni ovi pretraživači ne funkcionišu baš nešto imam i operu i onaj neki explorer. Tapatalk ne postoji za windows. Ovo sam čuo od još par njih da im se apsolutno isto dešava. Doduše ja imam neku stariju lumniu valjda je 535 neznam kako je na novijim.
Da ne grešim dušu za tri godine još nijednom nije blokirala niti je pravila probleme sa pozivima i porukama samo ja nisam neki zahtevan korisnik.
Jedino je za pohvalu neka vremenska prognoza koja je bila instalirana pogadja vreme u sat nema greške.
Znam samo da se ubrzo vraćam na android.
 
Pesut ti sve objasnio.Taj op.sistem,kao da je iz proslog veka.imao sam ja 525 nokiu,stabilno jeste,ali to okruzenje je meni licno sranje.Android je za windows korak ispred.
Obrati paznju na kineske telefone,oni su extra.
 
Što kažu kineza nađi dobrog za nekih 120-150€ i uživaj. Xiaomi neki, recimo Redmi note 4x.

Sent from my Honor 9 using Tapatalk
 
za 150e moze se uzeti solidan samsung j5 ili j3
za malo manje novaca je LG.koji je isto solidan i brz
nokia je slabija sa operativnim sistemom,koci i svasta nesto je je.ava
 
I ja mu to hteo predložiti al ajd reko da ne bude posle jebo ga kum! Inače imam dva Xiaomi-a Redmi 4 (jedan je note a drugi nije ako to nešto uopšte i znači) i vrlo sam zadovoljan!
 
Presao bih sa samsunga na neku lumniu, manje vise mi sve odgovara, jedino mi nije jasno da li cu sa lumnie moci da koristim sve grupe na viberu, koje sam koristio sa samsunga? Sta mislite?

Za nekoga banalno pitanje, za mene :sta:
Moj savet je da zaobidjes lumiu imam 550 i pokajao sam se sto nisam uzeo android,bar jednom dnevno moram da restartujem sistem jer nesto zeza.Veliki plus je sto dugo drzi baterija.

- - - - - - - - - -

Za ovaj Huawei Y6 citam komentare da se tesko kucaju poruke. Ne znam da li je to tacno.
Brat ima Y6 telefon je odlican,nije nista spominjao o kucanju poruka.
 
Pa postoji i druge serije od lumie sem 500 koji nemaju tih problema. Ja sam imao 930 i stvarno je telefon bio brz i dugo trajala baterija ni jednom nije ni zakočio za god dana a ne da zablokira jedino je problem kod ovih da nije za pičvajze koji vise ceo dan po tim društvenim mrežama jer za to malo je komplikovaniji od androida ali radi i to bez problema i sve aplikacije mogu se skinuti isto kao za android. A za kameru i ekran ne treba pričati i ja sam mislio da je komplikovan ali kroz 1-2dana skroz se uhoda.
 
Nazad
Vrh