Mobilni telefoni

danas se ponovio Nokia 5800. odlican je i zanimljiv
 
ja ga juce drzao u saci od drugara,meni se ne svidja ni tac skrin a i nezgodan je za poruke kucati....i mogli su mu ubaciti kameru 5mpx

ne kazem ja da je to los telefon,ali meni se ne svidja

nek te dugo sluzi :ppozdrav:
 
ima da služi !!!
meni se baš sviđa tac skrin jer ima simulaciju klasicnog tastera (osetis malu vibraciju kad pritisnes). kamera je odlicnog kvaliteta iako ima 'samo' 3.2mpx , jer je auto fokus odlican i nema 'duhova' na slikama. da ne zaboravim ima GPS kog cu sutra da instaliram i 16GB memorije.
Za poruke si totalno u pravu, mada je meni tako svaki put bilo dok se nisam navikao da nov tel.
 
ne znam koliko bi meni bio dugotrajan jer mora da stoji u futroli inace strada displej u dzepu,a za 16gb ::svaka cast:: ::super::
meni je iskreno dosta nepraktican,ali je odraz mode i ::novac::
moja n95 ima "samo" 4gb
 
platio 14.000 din, ćuti nemoj nikom da kažeš :haha: u mts-u sa novim brojem, 325 min+325 poruka = 1.100 din mesečno. Do sada sam bio 'veran' Telenoru, ali tamo sam na biznis paketu i račun mi je oko 2-3.000 za 100-150 min razgovora + oko 200 poruka mesečno :sta: . Tako da ko ih j...
 
ovaj sto ima original nijetakva,ima 2 paralelne ploce i spojene gumom tako da prakticno uvuces tel unutra,a sa jedne strane je plastika resetkasta tako da vidis od prilike ko te zvao....
 
pa onako ima rupice,e o ovome sti pricam sad sam izguglao :D
13122008098el9.jpg

_________________________________________________Post je spojen: [time]1240520188[/time]_________________________________________________
plastika je extra cvrsta i zaobljena je na coskovima tako da tel savrseno ugegne,a futrola nije od obicne plastike nego je gumirana spolja kao zadnji deo od N95
 
Dragan18 je napisao(la):
ja imam sony ericson k800 i fantastican telefon 3.2 megapixela kamera slikam sa 2 megapixela da mogu slike da stanu na forum :haha: :ppozdrav:
i ja imam k800 ali slikam u max rezoluciji, a ako mi treba manja slika, isecem je na kompu ili je umanjim.
razmisljam nesto da uzmem nokiu 5800, nije tako skup a ima puno novina u odnosu na se k800...
touch screen, gps, wifi... :cool: :cool:
 
procitaj moju i genikovu raspravu o modelima 5800 vs N95

ja mislim da smo objektivni bili obojica

i dalje kazem da je 5800 vrhunski ali sto je mnogima + meni je - kod njega,odn t skrin,a i malo je kabast za drzanje u ruci,n95 lepo lezi u ruci ima kameru 5mpx,svako ima pravo na svoj izbor

javi kad budes kupovao,kod mene zna da naleti dobrih a jeftinih,bilo je pre 2 nedelje novih 5800 za 250e
 
North ARMY je napisao(la):
i mene dere telanor ali nema vip i mts mreze kod mene :udri:
Sta ne valja sa telenorom? ja ga koristim i zadovoljan sam, puuuuno su povoljniji od vip-a
idem sutra prvo da vidim posto je 5800 xpressmusic, ali bas i nebi dao mnogo vise od 250 eur.
malo sam posvadjan sa ::novac::
 
Telenor, registrovao sam se na "Moj Portal", menjaš pakete kako hoćeš, trenutno mi je poziv 12 a poruka dinar, naravno + pdv, a zadnja dva meseca koristim i onu opciju od 10 para za minut u mreži, jbt nema šanse da potrošiš 1000 minuta za mesec dana :D
 
od kada je na vipu poruka dinar:haha:?
a sto se tice postpaida sva tri operatera nude identicne pakete jedino
telenor nudi da preneses ne potrosene poruke i minute u sledeci mesec. :cool:
ja koristim tarifu Posle 4 ali hocu da predjem na postpaid prenesi 60, racunam
da ce mi biti povoljnije tj vise cu moci da pricam za 300 din :cool:
a sto se vipa tice skup je ko vrag, koristim ga samo zbog bonusa 1000 din. i nista vise.
 
drustvo ima mts i placaju poruku 1 din a svaka druga besplatna,mada ja imam foru da za ~340din narucim 400poruka koje traju pola meseca :cool:
 
Nazad
Vrh