Ministar Nedimović u zemlji čuda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Strašno.. mogao si najebati ni kriv ni dužan.
A još si mu spačeka skidao sa bankine..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Meni tu najčudnije bilo što smo mu svi zajedno mnogo gorih stvari rekli, posebno onaj traktorista ali kad sam mu rekao voziš kao manijak kao da sam mu opsovao sve živo i mrtvo.
 
I ja sam uglavnom najviše neprijatnosti doživeo od matorih. Pre par godina, žetva soje, idemo iz njive u njivu, ja prvi kombajnom, ovi moji sa traktorima ostali još u njivi, pa da krenu kasnije i stižu me. Put asfaltni ali uzak. Naidje mi neki čiča 70-ak godina ima. Mene je ugledao ranije, i imalo je proširenje, medjutim nije hteo da stane, i išao dok nije došao ispred kombajna. Pokazuje meni iz kola da sam lud i što uopšte vozim ovim putem. Izašao iz kola, kaže nije ovo put za tebe, što ne ideš drugim putevima. Rekoh, čoveče pomeraj se nazad da prodjem. Kaže neću, ti se vraćaj u rikverc. I sve vreme psuje, grdi. Šta ti misliš, ako voziš nešto što je veliko da je ceo put tvoj, da imaš prvenstvo prolaza svugde. Ja mu kažem pomeraj auto ili da te ja kombajnom pomeram. On tu poče još više da šišti, u tom pristižu ovi moji sa traktorima, i drugar jedan koji je lud skroz. Izbijaju njih trojica iza kombajna, kad je ovaj moj ludi drugar Mića dreknuo, i kaže meni daj mi onaj pajser sa kombajna, da ti prvo čiča ja objasnim gde je Zeleni venac, pa da onda pomeraš tu kotaricu što će da ti ostane od kola. Uleti čiča u kola, i vrati se u rikverc punim gasom, i kad je namotao na tom proširenju, zveknu kolima u drvo.
 
Problem je što više ne može da se popriča u tri oka,na svakom ćošku i u džepu neka kamera :D

Nas je tamo početkom 2000 presreo jedan Šumaher.Krenuli mi u lov,Lada Niva raspad stanje,neki mladunac u Audiju uleti drugaru u makazice ovaj mu svirne i mahne mu rukom.Ovog maldunca nije mrzelo da se okrene i juri nas.Pretekne nas i izleće i viče.Nas troje se ne mešamo on se svadja sa drugarom koji je vozio.I ode i otvara gepek i vadi neko sekirče,al se obradovao kad smo otvorili gepek na Nivi :D

To je posebno stanje svesti ti što se svadjaju u saobraćaju.
 
Zato ja volim raspravu uživo...Doduše onda neki nemaju šta da kažu...Maca pojede jezik.
Ви'ш ти колика си мрга од чо'ека - да се намргодиш на сабеседника и "надвијеш" над њега и даш му мало баса у гласу и шта да очекујеш да ти кажу? :ROFLMAO:
 
Ljudi kad sednu za volan ko da dobiju super moci, poraste im ego do neba, a zelja za svadjanjem uvek prisutna. Svi negde zure i svi su nervozni i bitni , ah da , i uvek u pravu.
 
Zato ja volim raspravu uživo...Doduše onda neki nemaju šta da kažu...Maca pojede jezik.
Cudno , da vise volis raspravu uzivo , a sta ces onda ovde , ovde su uglavnom oni koji vise vole ovakav tip diskusije .
Ja licno daleko vise volim ovako , uzivo vise ljudi ili jedan najglasniji drzi predavanje ili sve nesto prespontano . Drugo je opusteno druzenje .m
Ovako je bolje , ti napises nesto kad si u prilici , ja u to vrijeme radim nesto , kasnije pogledam , ako imam nesto napisem . Jos se moze nesto i provjeriti neki podaci i tako to.
Isto tako i telefon , kad god je moguce vise volim poruke nego zvanje . Ja zovem nekoga kad mi pase , i sta sad , on treba bas kad mu zvoni telefon da prekine nesto sto je radio , slusao, mislio , sta god i da se javi meni ? Bez veze . Poruka kratko ,bez onog zdravo, djesi , sta radis sta ti radis ,... pa kad stignes procitas i odgovoris.
 
Cudno , da vise volis raspravu uzivo , a sta ces onda ovde , ovde su uglavnom oni koji vise vole ovakav tip diskusije .
Ja licno daleko vise volim ovako , uzivo vise ljudi ili jedan najglasniji drzi predavanje ili sve nesto prespontano . Drugo je opusteno druzenje .m
Ovako je bolje , ti napises nesto kad si u prilici , ja u to vrijeme radim nesto , kasnije pogledam , ako imam nesto napisem . Jos se moze nesto i provjeriti neki podaci i tako to.
Isto tako i telefon , kad god je moguce vise volim poruke nego zvanje . Ja zovem nekoga kad mi pase , i sta sad , on treba bas kad mu zvoni telefon da prekine nesto sto je radio , slusao, mislio , sta god i da se javi meni ? Bez veze . Poruka kratko ,bez onog zdravo, djesi , sta radis sta ti radis ,... pa kad stignes procitas i odgovoris.
Ljudi se više ne druže uživo, kafane prazne, kafici prazni a i kad odeš negde svi tipkaju telefone. Ovo je nužno zlo...
 
Pa realno neki idu u komsiluk , komsinica prica sa zenom o deterdzentu i zimnici , komsija prica o grijanju na pelet ili drvo ili ugalj , pa o autu , ...koga briga ? A ovamo cijeli svijet na dlanu .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh