Ministar Nedimović u zemlji čuda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hahahaha... prvi put u ovoj temi. Cestitam autoru naslova! Za njega je poloprivreda zaista zemlja cuda, On ne razlikuje kukuruz od psenice. Secam se da je rekao, kad je bio mlad, cupao je metlice od PSENICE :haha:
Evo nasao nesto na tu temu....
 
Ako ovi ostanu na vlasti moguće da dobijemo prvu ministarku (oštrog jezika) poljoprivrede...najebali smo svakako
A akcize NE MOŽE......
 
Da li poznaje neko Radeta Bogdanovica coveka koji je ugostio srdacno ministra?
cuo sam da je bog i batina oko lozovika
 
Nisam znao da je ova kurvetina iz ks, neka se proseta po svojoj opstini da vidi jad i bedu po selima.
 
Lik je iz Miloševca,stranacka licnost,ima farmu muzara i tov muskih bikova,malo je nabedjen i nije za neki dalji i duzi kontakt i rad,izbacio oca iz kuce jer nije hteo da mu prepise svo imanje nego podelio po pola sinovima,brat mu je klasican kocijas,vozi za Beč i bolji je od njega a njih dvojica i ne pricaju,pokojni im otac najbolji covek od njih,druzio se sa mojim pokojnim dedom,malo bio nagluv ali super cica bio sposoban za sve Bog da mu dusu prosti. Ma ima i jacih likova iz Lozovika samo sto nisu podobni za tv jer laju protiv vucka,a Zoran Evro-koka iz M.Krsne radi mozda sad oko 80 posto povrsina koje je radio Bogdanovic u orasju i u lozoviku,kazu da je tezak neplatisa,dugo cima za pare.
 
Tom Zoranu što drži Evro koku, kolega i ja smo par godina prodavali soju. Slao je kamione, plaćao berzansku cenu isti dan, kasnije je počeo da zeza sa cenom pa smo prekinuli saradnju.
 
Da znam da je iz milosevca,zato sam i napisao oko lozovika...bavi se konjickim sportom on i sin,pa ih preko toga znam,ne licno.....kad ga vidis iz daljine po koraku ga skontas da je nabedjen lik tj umisljen...pre dve godine cini mi se da je neko pisao bas lose stvari o njemu na fejsu u dobroj-boljoj zemlji neznam sad tacno...
 
Tom Zoranu što drži Evro koku, kolega i ja smo par godina prodavali soju. Slao je kamione, plaćao berzansku cenu isti dan, kasnije je počeo da zeza sa cenom pa smo prekinuli saradnju.
Dare,svi su oni isti,takvih kod mene u selu ima petorica jebu nas sad u vezi komasacije pa samo puca,otimaju nam dedovinu,daju parloge i parcele gde su sad jezera. Materijalisti,ljudi koji samo vide cifre bez trunke obraza,samo vide povrsinu i zemlju. Sad radi zoran oko 400 ha u par sela u okolini,ne zeli da placa kao vise zitaricr sam ce ih praviti. Prosle godine rus 136 ks,obrtac 4 brazde,new holand serija 7,nov kombajn,nova prikolica za stajnjak od 12t u dvoristu,novo toviliste za 150 veprova,novo prasiliste za 80 krmaca po eu standardu. Pricaj mi pricu da ti pricam pricu kako sam dosao do prvog miliona....
 
Dare,svi su oni isti,takvih kod mene u selu ima petorica jebu nas sad u vezi komasacije pa samo puca,otimaju nam dedovinu,daju parloge i parcele gde su sad jezera. Materijalisti,ljudi koji samo vide cifre bez trunke obraza,samo vide povrsinu i zemlju. Sad radi zoran oko 400 ha u par sela u okolini,ne zeli da placa kao vise zitaricr sam ce ih praviti. Prosle godine rus 136 ks,obrtac 4 brazde,new holand serija 7,nov kombajn,nova prikolica za stajnjak od 12t u dvoristu,novo toviliste za 150 veprova,novo prasiliste za 80 krmaca po eu standardu. Pricaj mi pricu da ti pricam pricu kako sam dosao do prvog miliona....
Očiti primer da Nedimović i država pomaže poljoprivrednike ALI ODABRANE koji dobiju 3 dinara a 1 vrate u stranku ili možda i 2 . A AKCIZU ne može da smanji GOXNO JEDNO SMRDLJIVO!!!!!!
 
Bio kod mene danas, fin neki čova... A tek što lepo priča...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh