Mf>ursus+zetor-imt

attachment.php


---------- Poruka napisana u 23:38 ---------- Prethodna poruka je at 23:35 ----------

attachment.php


---------- Poruka napisana u 23:43 ---------- Prethodna poruka je at 23:38 ----------

eee konacno da se i ja naucim postavljati slike ,, moram da se javno zahvalim mom drugu kosijericu ,,, to je moja masina koja je u fazi razvoja
 
nema na cemu barate,tu smo da se pomazemo... moram priznati da ni tvoja masina nije ni malo losija,cak je mozda i masivnija... svaka cast..

---------- Poruka napisana u 00:11 ---------- Prethodna poruka je at 00:06 ----------

kosjeric Od cega si mu upasovao prednju vucu i felne? Pitam te jer se interesuje moj komsija koji ima 2x355 pa je pominjao da uradi DV a bavi se inovacijama. Sada je na vec postojeci motor na ursusu 355 ubacio veci precnik klipa..... i kako kaza sada ima 70 ks. Ukoliko je nekome potrebno sta je sve uradjeno, detaljno, pitacu ga pa cu napisati. Inace traktor si sredio za 10+. Kasnije mu dodaj prednju hidrauliku i onda je full.
Sve sto je vezano za ursusa me zanima... prednji most je od zetora 3545 a i felne su valjda od njega,neznam tacno... gume su 8.00-20...
 
nema na cemu barate,tu smo da se pomazemo... moram priznati da ni tvoja masina nije ni malo losija,cak je mozda i masivnija... svaka cast..

---------- Poruka napisana u 00:11 ---------- Prethodna poruka je at 00:06 ----------


Sve sto je vezano za ursusa me zanima... prednji most je od zetora 3545 a i felne su valjda od njega,neznam tacno... gume su 8.00-20...
drug felne su od TAMa i poslusaj me odradi sirinu ili raspon i vedeces razliku :)
 
kolko vredi zetor po vama u vom stanju.7745 sa turbinom.gume treba nove motor treba generalna treba e radi trap?
 
Dosad nisam komentarisao jer nisam znao očemu pričamo (stanju) ali posle ovih slika moje mišljenje je da ne vredi ni blizu tih para.
 
Sad kad je tako neispravan ne vrijedi vishe od 7000 - 7500 €, a da je samo isparavan i da se ne dotjeruje puno po izgledau moze donijeti 9000 € sigurno..Motor kao motor nije skup za generalku, a mjenjac je problem..Dosta sam imao zetora, i 7745 Turbasa i 7745 Pluseva znam iz iskustva kolko vrijedi i kolko moze doci ovdje kod nas u Bosni takav..;)
 
Nazad
Vrh