Mf>ursus+zetor-imt

Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Eheeeeej, a ja mislio da su modertori obrisali ovu temu zbog previše "lupetanja". :cao:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

A ja nisam bio kuci od srede uvece pa se zato nisam javljao... Aman Kiki sto da spominjem ime bozije uzalud... zar neznas da je to greh! :haha: :haha: :haha:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Da izvini za taj ispad neću više ursusa mi ! :haha: :haha:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

da ali matematika tipa IM+mf > ZETOR + UZRSUZ :cao: ne znamo koliko jos marki da dodam na levu stranu da bi znak bio = :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Da u pravu si , samo moraš voditi računa o smeru iz koga gledaš jednačinu tj. šta je levo , a šta desno! :haha: :haha:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Pa da je na levu stranu umesto imt stavio neki redovan traktor odgovaralo bi i = ovako dok je tamo imt mozes da dodajes sta god hoces na toj strani ce uvek biti manja vrednost!
@ Chugi
Premestaj brate bas ga zaglibismo!
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Ziv ti meni bio sa njim samo mene ne teraj da ga vozim!
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Ja sam imao 539 i prirastao mi je srcu
zasto ne IMT ako je dobar samo gas pa nije on tolikom nezgodan za raditi sa njim
meni se jedino nesvidja volan na ovim 558 560 567
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Batoni
Ma nemam ja nista protiv IMT-a nego samo vise volim zetora jer je meni on prirastao za srce! Nego moram malo da sekiram NA!
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Pa i ja imam Zetora i volim ga vise od IMT

Mityyo znas sta se cuje kad policajac upadne u vodu= Glup glup
e to sam ja :haha: :haha:samo sto nisam policajac
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

pa ja se nikako ne osecam glupim :cao:

kad vidim komentare tipa losa preglednost kabine,volan tezak za okretati basme nasmejeta :cao: :haha: :haha:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

momci ,ja imam URSUSAbogami i njegovu brazdu 539 bi mogao i da se prevrne odnosno da se tumba .
 
Nazad
Vrh