McCormick

nekome je mozda ipak cvena lepsa boja... ako nista koliko sam ja video Crvendaci su malo tezi...
 
evo i moje masine..........


nfkxf8.jpg
 
Ima i moj sin nesto poput tvog,al malko veci sa prikolicom. Mislim da ima oko 450 konja i + ja kad ga guram ponekad. To je u stilu Hi-lo menjaca :haha:
 
da se i ja malo ubacim u temu. šta bi sa onim CX iz subotice što je vraćen, mislim da su uzeli većeg.
 
igor74 je napisao(la):
da se i ja malo ubacim u temu. šta bi sa onim CX iz subotice što je vraćen, mislim da su uzeli većeg.
da to bi i ja voleo da cujem sta se desavalo sa tim traktorom :sta:
 
gabricn je napisao(la):
igor74 je napisao(la):
da se i ja malo ubacim u temu. šta bi sa onim CX iz subotice što je vraćen, mislim da su uzeli većeg.
da to bi i ja voleo da cujem sta se desavalo sa tim traktorom :sta:

uzeli su veceg i koliko ja znam sve je ok...zadovoljni su sa njim....

a CX....

imao je kvar sa nekom gumicom...u sustini kvar nije velik ali zahteva vremena da se sredi....to je davno reseno....nije seriski kvar jer to smo imali samo na tom jednom traktoru....

CX serija je izuzetno kvalitetna...traktori su dosta funkcionalni, krecu se oko 100 ks....sa izusetnom opremom i komfornom kabinom......dobre manevarske karakteristike...mali potrosaci goriva....a i cena u odnosu na ostale proizvodjace je dosta prihvatljiva.....(ukratko) :D :D :D
 
kolko ja znam prvo su uzeli cx-a i bas imali problema sa njim i onda niste hteli ili mogli da im zamenite za isti vec ste im dali veceg naravno uz doplatu i onda su i sa tim vecim imali problema e sad dal su to resili ne znam :cao:
 
gabricn je napisao(la):
kolko ja znam prvo su uzeli cx-a i bas imali problema sa njim i onda niste hteli ili mogli da im zamenite za isti vec ste im dali veceg naravno uz doplatu i onda su i sa tim vecim imali problema e sad dal su to resili ne znam :cao:

sta po tebi znaci bas imali problema....traktor se pokvario i mi ga naravno sredili o nasem trosku....nisu oni hteli za isti, jer cim su uzeli CX-a bio im je mali...dobili su veci....uz doplatu naravno...zato sto je veca cena bila i postoji razlika u ceni...koja treba da se plati, normalno placa onaj ko uzima traktor...on zadovoljava njihove potrebe, sa njim su zadovoljni....bilo je nekih sitnica, mislim da je traktor stajao dva dana...ili jedan dan...nebitno....ako znas zeljka popricaj sa njim...on ce ti najbolje reci kako je zadovoljan sa traktorom, da ne pricam ja u njegovo ime...
 
gregorije83 je napisao(la):
gabricn je napisao(la):
kolko ja znam prvo su uzeli cx-a i bas imali problema sa njim i onda niste hteli ili mogli da im zamenite za isti vec ste im dali veceg naravno uz doplatu i onda su i sa tim vecim imali problema e sad dal su to resili ne znam :cao:
na sajmu u NS prosle godine na standu McCORMIK-a su rekli da ga vracaju u fabriku a da je mali potrosac ne znam bas, kazu da ovaj veci manje trosi od CX .pozdrav svima :cao: :cao:
sta po tebi znaci bas imali problema....traktor se pokvario i mi ga naravno sredili o nasem trosku....nisu oni hteli za isti, jer cim su uzeli CX-a bio im je mali...dobili su veci....uz doplatu naravno...zato sto je veca cena bila i postoji razlika u ceni...koja treba da se plati, normalno placa onaj ko uzima traktor...on zadovoljava njihove potrebe, sa njim su zadovoljni....bilo je nekih sitnica, mislim da je traktor stajao dva dana...ili jedan dan...nebitno....ako znas zeljka popricaj sa njim...on ce ti najbolje reci kako je zadovoljan sa traktorom, da ne pricam ja u njegovo ime...
 
veci ima ivekov motor...iveko motori su poznati po maloj potrosnji...sa njim u potrosnji retko koji traktor moze da se poredi....sto ne znaci da ovaj drugi puno trosi....

nije vracan u fabriku koliko se ja secam....uz pomoc kolega iz fabrike sredili smo ga kod nas u radionici....
 
gregorije 83 koliko sam shvatio ti radis u servisu McCORMC-a nagledao si se dobrih traktora, kazimi kako je moguce da novi traktori prave toliko problema ne mislim samo na McCORMIC traktore vec na sve redom
 
tu si u pravu.....svi imaju problema....manjih ili vecih....ne bitno....bitno je vise koliko je ko azuran da ih sredi....koliko ce ko zuriti.....ja se secam kada je zeljku otisao traktor....znali smo da je frka i da mu hitno treba....znam da je bila nedelja kada smo ga radili cak mislim da je bio i veliki svetac....zeljko moze da potvrdi to....

brzo se razvija nova tehnologila i jedini nacin da se otklone pojedini kvarovi je da se puste masine u prodaju i da se ceka....to vazi za sve traktore....za sve proizvodjace....to je to u sustini...

kod nas su se u pocetku desavale takve stvari....ali izlazili smo maksimalno ljudima u susret i gledali da sredimo u najkracem mogucem roku...sada hvala bogu nema vise toga....desi se po nekad neka sitnica ali nista narocito....naravno, bude kvarova ali da ne ureknem za sada je sve ok...
 
sto se vas tice stvarno ste OK ni zeljko nema primedbe, ali mislim ako das 40-50000 ::novac:: ocekujem da taktor radi, a ne da razmisljam sta ce da se pokvari. mi smo hteli uzeti nov traktor i jako mi se svidjao bas CX ali smo odustali i kupili MF6150 polovan. vreme ce pokazati sta je bolje :cao:
 
e jbg.....trebali ste uzeti od nas.....nebi se pokajali.....ali nadam se da ce i sa mf biti sve ok.....dobar je to traktor.....neka te sluzi samo.... :D :D :D
 
gregorije83 je napisao(la):
veci ima ivekov motor...iveko motori su poznati po maloj potrosnji...sa njim u potrosnji retko koji traktor moze da se poredi....sto ne znaci da ovaj drugi puno trosi....

nije vracan u fabriku koliko se ja secam....uz pomoc kolega iz fabrike sredili smo ga kod nas u radionici....



i ja mogu potvrditi da iveco-ov motor što imam u Landiniju , manji je potrošač i sa običnim ubrizgavanjem, od perkinsa
 
gregorije83 je napisao(la):
gabricn je napisao(la):
kolko ja znam prvo su uzeli cx-a i bas imali problema sa njim i onda niste hteli ili mogli da im zamenite za isti vec ste im dali veceg naravno uz doplatu i onda su i sa tim vecim imali problema e sad dal su to resili ne znam :cao:

sta po tebi znaci bas imali problema....traktor se pokvario i mi ga naravno sredili o nasem trosku....nisu oni hteli za isti, jer cim su uzeli CX-a bio im je mali...dobili su veci....uz doplatu naravno...zato sto je veca cena bila i postoji razlika u ceni...koja treba da se plati, normalno placa onaj ko uzima traktor...on zadovoljava njihove potrebe, sa njim su zadovoljni....bilo je nekih sitnica, mislim da je traktor stajao dva dana...ili jedan dan...nebitno....ako znas zeljka popricaj sa njim...on ce ti najbolje reci kako je zadovoljan sa traktorom, da ne pricam ja u njegovo ime...
pa naravno da ce platiti vise za veci traktor ali nisi razumeo,ja sam cuo neku drugu pricu.Bilo je kao da su oni hteli da ga zamenite za isti ali vi niste imali drugi za zamenu pa ste im dali veci,eto cisto da se razumemo sta sam ja cuo :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh