McCormick

Video sam ja tog sto mu je radjena gumica na menjacu ja mislim ako se nevaram to je onaj xtx185 ili 200 nisam siguran ,stajao je kod vas tamo gde ste napravili ono novo gde su vam sada i masina i kancelarija,tu je stojao jedan mtx ili xtx nisam siguran i rekao mi je jedan vas kada sam dosao da gledam plug da je taj traktor bila radjena gumica ili nesto sitno isto tako a da je tom vlasniku doteran nov traktor da radi sa njim jel tako nesto bilo ? znaci sve pohvale za McCORMICKA radi kao sat .!! :ppozdrav: :ppozdrav: Greogorije nije covek procitao sve postove i precesljao malo forum :nono: :nono:
 
rasprava je zavrsena kada nebide bilo vose argumenata za raspravu......


prva stvar....
Kome je otpao ili sta vec desilo sa prednjim mosto...mogu da stavim ovde ime, prezime i broj telefona, pa ako i dalje ne znas o kome se radi, nije problem da te podsetim....


druga stvar....
taj traktor koji je prodat kupcu....ne postoji opcija za njega 32x32 sinhro menjac....zatp zajebi picu zastareli, ugradjuje se u NH...znaci to si izmislio...klasicna prica jednog komercijaliste....

treca stvar...
mi sklapamo a vi proizvodite...
ajde stavi ovde jednu specifikaciju.....prednji mosti ciji je, motor ciji je, hidraulika cija je...pa da vidim sta ste vi tu izmislili...samo pusti i odmah cemo resiti...

kralju ja tebe znam i nisam ocekivao ovakve stvari od tebe....ima tu prljavstine naravno ali ovde im nije mesto....ovo je forum za raspravljanje nas seljeka...a ne za nas koji smo kolege...
 
znam ko je covek i znam i tu pricu...jedina razlika je u tome sto nas traktor radi teske radove(oranje, podrivanje i tanjiranje) a NH setvu, prskanje i ponekad oranje...ali isto tako znam zasto posle to NH nije kupio jos jednog nego je uzeo traktor od nas ali to nije sada tema...

ja jesam pomenuo da odskace od puta u voznji ali sam rekao da je to kod svih velikih traktora...vas sam spomenuo jer sam ga vozio u pivnicama u transportu...samo sam ga zbog toga spomenuo....ali kao sto sam i rekao pisao sam postove gde sam poredio NH i JD....odnosno spominjao to da po mom nekom misljenju pre bi se odlucio za NH....kako to nisi procitao... :bravo: :bravo: :bravo:

spustam sekuru....dobri smo i nebi da se svadjam... :cool: :cool: :cool:
 
Hmmmmmm,svasta cemo cuti mi koji mozda imamo nameru da se u buducnosti ponovimo traktorima ili mozda kombajnima ovih Crveno - Zutih proizvodjaca.Jel imate tako slatke komentare i za kombajne?? :bravo: :ppozdrav:
izvinjavam se za off...
 
Naišao sam na sledeći oglas:
Traktor McCORMICK MTX-200, 2003 godište, 143KW/200KS, motor Cummins, radna zapremina 5900cm3, masa 7710kg, ima 10676RČ, cena 20000€ .
Zanima me da li ovakva cena odgovara oglasu ili je nešto sumljivo? Traktor je napravio preko 10000 sati, da li treba osvežavati motor, ili neki drugi sklop na traktoru? :cao:
 
S' obzirom da iz ne punih 6 l radne zapremine izvlaci 200 ks mozes zamisliti sta je sa motorom posle 10000 rs. Ja bi pre kupio jedan drugi traktor,al ne bih da kvarim temu.
 
paorpaor je napisao(la):
S' obzirom da iz ne punih 6 l radne zapremine izvlaci 200 ks mozes zamisliti sta je sa motorom posle 10000 rs. Ja bi pre kupio jedan drugi traktor,al ne bih da kvarim temu.
Slozio bih se sa tvojim "ZELENO - ZUTIM" odabirom ali kao sto kazes da ne odemo u offfff....... ::svaka cast::
 
Farmer II je napisao(la):
Naišao sam na sledeći oglas:
Traktor McCORMICK MTX-200, 2003 godište, 143KW/200KS, motor Cummins, radna zapremina 5900cm3, masa 7710kg, ima 10676RČ, cena 20000€ .
Zanima me da li ovakva cena odgovara oglasu ili je nešto sumljivo? Traktor je napravio preko 10000 sati, da li treba osvežavati motor, ili neki drugi sklop na traktoru? :cao:

ja se nebi slozio sa vama...ako je to taj traktor koji ja mislim da je....cena moze ici jos dole, verujem da ce je spustiti...a u kakvom je stanju motor to ne znam...ali u krajnjem slucaju, da kupis i recimo kompetno nov motor izacice te ispod 30 000e....a ne znam bas koji traktor to godiste i te snage imas za te pare...ali ovo je samo moje misljenje, stvarno ne znam u kakvom je stanju traktor...
 
Vidim reklamu TTX210 E-62500+pdv,jel to isto sa Cummins motorom tj naslednik MTX-200?
Post je spojen: [time]1279384623[/time]
_________________________________________________
 
bewisa je napisao(la):
Vidim reklamu TTX210 E-62500+pdv,jel to isto sa Cummins motorom tj naslednik MTX-200?
Post je spojen: [time]1279352223[/time]
_________________________________________________

ne to ti je dosta napredniji i savrseniji motor, motor nove generacije, iveko...
 
gregorije83 je napisao(la):
Farmer II je napisao(la):
Naišao sam na sledeći oglas:
Traktor McCORMICK MTX-200, 2003 godište, 143KW/200KS, motor Cummins, radna zapremina 5900cm3, masa 7710kg, ima 10676RČ, cena 20000€ .
Zanima me da li ovakva cena odgovara oglasu ili je nešto sumljivo? Traktor je napravio preko 10000 sati, da li treba osvežavati motor, ili neki drugi sklop na traktoru? :cao:

ja se nebi slozio sa vama...ako je to taj traktor koji ja mislim da je....cena moze ici jos dole, verujem da ce je spustiti...a u kakvom je stanju motor to ne znam...ali u krajnjem slucaju, da kupis i recimo kompetno nov motor izacice te ispod 30 000e....a ne znam bas koji traktor to godiste i te snage imas za te pare...ali ovo je samo moje misljenje, stvarno ne znam u kakvom je stanju traktor...
konačno jedan pozitivan komentar ::namigivanje:: raspitaću se u predstavništvu da vidim kolko bi još trebalo da se uloži u ovaj traktor.
 
Da dopunim temu slikama:
2vljls3.jpg


t9cb2a.jpg


swwj1e.jpg


mhw0tc.jpg


20tii3o.jpg


8wa8bc.jpg


wjzair.jpg


2196w09.jpg


15pizrd.jpg


286wt44.jpg


v5acy1.jpg


2cdve6p.jpg


1hyuzs.jpg


:D :D :D :D :D
 
Kad sam ga video spolja odmah sam pomislio da je neki turcin, mada mi je cena bila sumnjiva... Ali sad kad si stavio detaljne slike... traktor je strava (bar izgleda :D) Vidim da ima i hidraulican reverser i tri brzine bez kvacila... :D Svaka cast ::svaka cast:: :bravo:
 
Nazad
Vrh