Massey Ferguson

Заједно са тањирачом?
Чини ми се да су предње гуме ако не нове оно бар приближно нове.
Иначе, честитам.
 
Tanjirača je moja, Belorusu bila taman ovom definitivno treba veća, vrv 32

Gume danas prednje nove dobio

Zadnje su na 30-40-%
 
Масеј 6140 диже ниво уља у мотору ,стављене нове дизне ,урађена бош пумпа и стављена нова ац пумпа и проблем исти.Јел имао ко такво искуство и кога можете препоручити од проверених мајстора за Масеја околина Срема.
 
Kod mene u radnji za traktore,kombajne i bagere uzimaju ovu , radi odlicno .oko 30e . Messmer 770034

pictures_15_1115722.jpg
 
Ja sam se patio k'o patika sa 577 sve dok nisam eliminisao klasičnu AC pumpu i ugradio električnu.Te ovo je, te ono je, skidaj jednu, skidaj drugu pumpu, grejač, cevi ma ludilo.
 
Sjecam se i starijih slika i kad se nabavio te tegove od imta . A bio sam cinimi se na ovom forumu i tad pa zaboravio pristupne podatke pa se ponovo registrovao , a i bili smo ranije i na nekim Hrvatski forumima , cisto za ove gustere . :ppozdrav:
oko 3000 sati ali onih pravih .
Izgubila se slika koja je bila prva postavljena ,nisam je ni ja sačuvao ali evo jedne iz januara ili februara 2009.
 
Došao je sa IMT tegovima .Neko od članova je tražio da mu slikam kako je nosač od tegova urađen ,možda zbog toga misliš da su tegovi kasnije kupljeni.
 
Nazad
Vrh