Massey Ferguson


Pazi taj deo što hvataš u stegu ,zaštiti sa nečim ili stavi aluminijumske pakne.
 
Danas vidim jednog na putu sa plugom 3 brazde obrtacem i cinio mi se nesto malim za taj plug,ne znam kako ga vuce sa 70 konja malo mi to za taj plug koji nije manji od 12 coli od oka ako nije veci

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ja imam 6270 puno elektronike i uvek nesto zeza, a i puno trosi. Ali bez obzira na probleme nedaj boze da moram da se vracam na rusa. Mislim da su to dobre masine samo zavisi na sta naletis prilikom kupovine , kakve si srece.
 
Pozdrav drugari.I ja da se pridruzim ovoj temi.U planu mi da uzmem sledece godine massey od 100,110 konja.Aj veci mi problem sto ne znam oznake,kako se zna po oznakama koliko ima ks.Radim sa rusevima pa mi ovaj traktor potpuno novo,cak ni u selu nema niko masseya,pa nemam blage veze oko njih,na sta da obratim paznju,sta da gledam,mane itd itd...
 
Pozdrav,imam problem na MF3080,kada ga upalim,normalno se upali prednja vuca,cim je iskljucim ja vise ne mogu da je ukljucim,i onda ugasim traktor i onda se sijalicka za prednju upali,onda u toku rada sa prednjom vucom,kada zavrsim poso i hocu da iskljucim,taster za prednju vucu ne radi,i onda nakon nekog vremena kad je ugasen traktor i kad ga upalim mogu da iskljucim...kakav je problem da nije u pitanju neka struja ili nestoooo,unapred hvalaaaa
 
Par pitanja o 3600 seriji. U kom položaju treba da stoji krug za biranje priključka? To je krug sa brojevima od 1 do 5, slika sa rasipačem. Kada sam dizao plug, morao sam da prebacim prekidač za dizanje hidraulike standardno i onaj krug za minimalnu i maksimalnu visinu poluga, što mislim da nije potrebno jer je kružić za biranje priključka na pogrešnom broju. Takođe me zanima da li slavinica za hidraulične izvode treba da bude izvijena ili zavijena, plug je obrtač sa dva hidraulične priključka.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh