Massey Ferguson

Na polovnim automobilima je stajala mu cena 23500€,a kad sam pitao neki radnik mi je rekao 22500€ i to je bilo u kompletu sa prednjim utovarivačem.Sada bi to trebalo ići sigurno ispod 20000€.
 
Kako preusmeriti gorivo sa merača goriva? Jedno crevo je čepirano, njega bi trebalo plovak da zatvara. Drugo crevo je čepirano šrafom. Treće crevo vodi do Boš pumpe a četvrto ulazi sa filtera goriva. Koliko sam ja shvatio, treba samo jedno crevo da ide sa filtera goriva u Boš pumpu.
Rešeno je.
632931aab32e0a0f496808c96cffee70.jpg
986fc429cb0d05eea98589fae78c1bdd.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
c7270268bc632691b984835ff56b8401.jpg
 
Poslednja izmena:
Pozdrav zanima me, kako se pokazao Masey 698? Da li je dobar traktor? Jel motor S-ov? Menjac bio bih zahvalan da mi neko nesto kaze o njemu. Hvala

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Motor je tu ne saderiv ali oko menjaca je problem i sva drugog sto je colovno

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Gledao sam kod jednog u S.Mitrovici, njemu je stradao K/T prednje vuce, cekao je iz engleske da mu stine, odem posle par meseci...jos nije stigao i onda kupim 5106
To je to, ipak onda nesto drugo, obicno je sve to raspad sistema sve je to radilo, a jbg nemam para za novi.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Pozdrav,

da li neko ima iskustva sa MF 575, Multipower godina1982
Kratko, mane i pozitivne stvari.
 
Kaj točno vas zanima??
Traktor stare generacije,nema tu puno filozofije oko njega..Sjedi i vozi je večinom takva mašina,kvarove ako ima to se sve brzo i lako popravi.
 
Prije cemo se sloziti sta je starije kokos ili jaje nego sta je bolje ,stariji ili noviji traktor, ili nov. Sve ima za i protiv , al sta bi drugo radili ovdel
 
Molio bih ako može netko objasniti za MF 3655 gdje i kako se uključuje kardan na 1000 okretaja, te kako se vade pumpe hidraulike. Prijatelj mi ima navedeni traktor i radio bi s malčerom.
 
Kardan ,ako je kao kod mog 3645 , izvadi se zeger osigurac i izvuce osovina pogonska i onda stavis drugu koja je za 1000obr , ako ju je dobio naravno . Ja nisam dobio pa sam pravio po uzorku od druga . Moze i da se kupi nova ako je nema , ali neznam sad gdje ii posto . Pumpa hidraulike se vadi sa desne strane kad se skine zadnji okrugli dekl ili poklopac , Na prdenji poklopac sa desne strane ulaze rucke mjejjaca a iza zadnjeg je pumpa.
 
Momosaric hvala lijepa na brzom odgovoru, idem da obradujem/ražalostim prijatelja. Pumpe hidraulika mu neće praviti problem s izmjenom, ali kardan će mu ostati na540.
 
Ne znam koliko se dobro vidi na snimku,da li je ovo veliki luft na polugama,i da zbog toga kopiranje terena senzor ne odrađuje pravilno!?
 
Nazad
Vrh