Massey Ferguson

Na taj deo se vezuje crevo ( 8 na slici) koje se zatim spaja na venturijevu cev (2) koja se inače postavlja na auspuh. Ne služi za povrat nesagorelih gasova, već zato da bi izduvni gasovi izvukli deo nečistoća iz filtera.
 
Gospodine @vedran R.srpska,
Kada bi ovo bilo za to što ste vi rekli izgoreo bi filter vazduha jer su izduvni gasovi na turbo motorima veoma visoki.Zato ostanimo prema onome što sam napisao, a gospodin AttilaM dopunio.
 
Da li neko zna gde mogu naci tzv. multi power za mf 3125 datatronic i koja mu je cena otprilike?Ako ne mogu naci ovde njega,mogu i oni trkaci oko osovine.Unapred hvala.
 
decki gledao sam na ovom mf-u 5465 sto duzim u firmi kod njega je povrat izduvnih gasova,jer ima arg-e ventil i povrat je spojit na usisnu granu.
tako da me to bunilo sa ovom semom sto je postavita.
 
da osvezimo temu
x4kyev.jpg
 
Traktor ti je prelep , a i plug ti dobar. Ne moze svako kod nas da se pohvali ovakvim traktorom.
 
Ma ima ali nemozemo svi da imamo obrtace. Polako mic po mic i svi cemo jednog dana imati obrtace.
 
One godine kad su stavili da placamo PDV. Ja sam hteo da kupim belorusa 82 novog , ali kad sam zvao oni nisu imali vise na stanju traktora. I ja nadjem kod jednog starca u Bigrenicu ispred Cuprije Belorus 82 5god star 270rh sa 3brazde IMT plug sve to za 10 000e , Jer oni kupili Maseja polovnog i obrtac plug. Za dlaku sto nisam kupio taj traktor i plug. Sve mi se svidjalo , samo kad sam video da na glavi motora pusta ulje , e to mi se nije dopalo i zato sam odustao. Ali ipak sam trebao da ga kupim , vidim sad da sam u to vreme bio pogresio.
 
Kad pogledam na stranim sajtovima oglase za traktore do 60-70 ks najezim se.Kod nas su traktori dzabe kakvi se tamo oldtajmeri nude za 2000 eura.
 
Nazad
Vrh