Massey Ferguson

nisam dobro procitao prethodne postove, mislio sam da je drzavna firma u pitanju :osmeh: , ali sve jedno cena od 125 000 e je nerealna
 
decki da napomenem da ja radim u austriji u jednoj vinariji,pa dali je zbog poreza toliko skuplji ili nesto drugo neznam
a evo sta taj traktor mora da tegli za sobom
167ul3k.jpg

10mvfnp.jpg

sa ove se popotrebi nekada skida cerada

@slavko91 a ovo vozi sef,za njega bmw serije 3 je sirotinjsko auto
wsu640.jpg


@rus 82 bravo sef i jeste gazda,i ovdje je tako ostali su samo predradnici
 
Ja sam tu nebitan. Jesam li ja to shvatio ozbiljno ili nisam nije bitno, al očito je da je post prije moga neozbiljan, a što on (post, jel) govori o njegovom tvorcu neželim i nemogu reći jer se na osnovu jednog posta nemože procijeniti čovjeka. Bitno je što se piše na forumu jer to čita jako puno ljudi tako da nema razloga da se pišu bezsmisleni postovi.
 
Na nizbrdici moze i 2 da vuce.


Po meni je cena cak i realna,ako je drugar od Becarine puste sa osnovnog modela JD-a skinuo 9000e(ako se dobro secam) koliko tek moze da se napuca cena kada se ubaci full oprema + (ako se neko seca price sa pocetka rada foruma a takvih je malo ovde) da je preko konkretno Fendt nekih 20% skuplji nego ovde,a MF i Fendt su iste grupacije tako da je to to.
 
Jos jednom,POZDRAV svima! Nov sam ovde i trebalo bi mi par informacija od vas koji imate vise iskustva! Razmisljam o kupovini Masseya 3075 '94.god, ali me najvise muce mogucnosti tog traktora! Mislim da je on na nekoj granici sto se tice snage,meni bi trebao traktor koji moze da radi sa trobraznim plugovima i tanjiracom od 3.2m,pa mi bi mi dobrodosao neki savet. Unapred vam hvala!
 
vedrane nije uopste bitno sta sefovi voze. ovde neki kazu da skup auto je decacki san. nek vozi on sta oce on je covek kao i svaki drugi. nikom se ja ovde ne klanjam pa cak ni mom gazdi koji je milijarder. Gazda Bobst grupe , samo u svajcarskoj ima 8000radnika na jednom mestu , a gde su Nemacka ,Italija ,Indija ,Engleska USA , Kina i jos puno drugih zemalja o kojima ima svoje fabrike. Toliko me zanima da za 14 meseci rada kod njega nisam se ni zainteresovao da ga vidim.
 
Jos jednom,POZDRAV svima! Nov sam ovde i trebalo bi mi par informacija od vas koji imate vise iskustva! Razmisljam o kupovini Masseya 3075 '94.god, ali me najvise muce mogucnosti tog traktora! Mislim da je on na nekoj granici sto se tice snage,meni bi trebao traktor koji moze da radi sa trobraznim plugovima i tanjiracom od 3.2m,pa mi bi mi dobrodosao neki savet. Unapred vam hvala!
Pošto si blizu Drine pretpostavljam da ti je zemlja lakša,pa bi 3 br mogo vuć ali 3.2m tanjirače teško.
 
Nazad
Vrh