Massey Ferguson

Nije JOS. :osmeh: Odje se uputio.
imag0066.jpg

imag0067.jpg


I jedna po meni i mnogima juce prisutnima bruka za MF,tako kratak troklipac a 90-95ks,kratak,nekoliko losih tehnickih resenja + ne tako dobra zavrsna obrada. Kao da je u PRC sklepan...
imag0048.jpg

imag0053.jpg

imag0054.jpg

imag0055.jpg

imag0056.jpg

imag0056.jpg

imag0057.jpg
 
Milane jesi siguran da je toliko? Tj.da nije skuplji?
Rece nam covek da su im nq sajmu sa telehendera skinuli poreznicu kompletno koja je zasarafljena.
 
@NA: Taj MF serije 3600 se sklapa u Italiji i postoje serije A, S, F, V i mislim GE. Znači radi se o specijaliziranim modelima za voćarstvo i vinogradarstvo osim modela A koji je za "otvoreno polje"-ratastvo, farme, komunalne djelatnosti... Inače kolega ima u Valtri A serija identičan motor i kaže da puca od snage, vrlo živahan i prilično mal potrošač.
 
Milane jesi siguran da je toliko? Tj.da nije skuplji?
Rece nam covek da su im nq sajmu sa telehendera skinuli poreznicu kompletno koja je zasarafljena.
Da siguran sam ,jer mi je prodavac koji zasluzuje sve pohvale na svako moje pitanje dao odgovor ,otkljucao kabinu i dopustio da malo ceprkam po traktoru.
Ovo je ratarski model ,a imaju i vocarski sa ovom oznakom koji je cini mi se 42000e.
I jos mi je receno da imaju neke pregovore sa Zlatanom iz Unije p.p. da prezentiraju neke od manjih modela kod nas u Macvi.
 
Nisam ga pitao kako se zove i nije ovaj sa slike sto je postavio N.A ,malo nizi covek u tamno sivom kaputu i veoma kulturan i strpljiv u komunikaciji.
 
I jedna po meni i mnogima juce prisutnima bruka za MF,tako kratak troklipac a 90-95ks,kratak,nekoliko losih tehnickih resenja + ne tako dobra zavrsna obrada. Kao da je u PRC sklepan...

Made in Italy by Agritalia, Rovigo (Carraro) u istoj tvornici se rade i JD 5g serija, Claas Elios i Nexos te Carraro Agricube
 
@NA: Taj MF serije 3600 se sklapa u Italiji i postoje serije A, S, F, V i mislim GE. Znači radi se o specijaliziranim modelima za voćarstvo i vinogradarstvo osim modela A koji je za "otvoreno polje"-ratastvo, farme, komunalne djelatnosti... Inače kolega ima u Valtri A serija identičan motor i kaže da puca od snage, vrlo živahan i prilično mal potrošač.
Sad sam zumirao papir na kome pisu podaci I nema nikakvu oznaku,polovinom juna je usao na plac. Ovo je bilo bas tipicno predavanje za ratare I slozilo se nas dosta da on nema sta da trazi sa npr. 3 brazde obrtacem, nekom ozbiljnom sejalicom 6 redova...ima konjaze, ali fali duzine.
 
ma da, Toma me ubedjivao da uzmem tog novog i sve je bilo ok dok nisam izasao napolje da ga vidim.
a sta mislite da li moze da nosi prskalicu od 1000l
 
Nazad
Vrh