Lovačka tema

Ja hocu da kupim vazdusnu pusku novu,sta predlazete do 30000din ali da se ne prijavljuje u mupu?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Де мало поближе реци, за шта ти треба намена ваздушне? Да плинкаш или.....

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Da je imam iz hobija i za pticice,svrake mrzim nevidjeno

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Za sad je tako samo prijavu placas, citaj predhodne postove, ima dosta skeptika da ce uvesti neke poreze na godisnjem nivou sto je vrlo verovatno ako uvide da se nakupovalo dosta toga.
Pa ti rece da hoces slabiju do 200m/s ta te ne sprecava da je kupis koliko sutra jer se ne prijavljuje, platis i nosis kuci.
 
Za sad je tako samo prijavu placas, citaj predhodne postove, ima dosta skeptika da ce uvesti neke poreze na godisnjem nivou sto je vrlo verovatno ako uvide da se nakupovalo dosta toga.
Pa ti rece da hoces slabiju do 200m/s ta te ne sprecava da je kupis koliko sutra jer se ne prijavljuje, platis i nosis kuci.
Znam ali i kopka me i jaca pa kad si vec pomenuo za sup ja reko da pitam sta sve treba jer nisam znao

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Kupis vazdusnu od prodavca dobijes potvrdu gde je uzeta i imas rok 8 dana da je odneses u MUP i prijavis prijava je bila kao sto kolega Dragan rece oko 800dinara to jednom uradis i kraj taj papir cuvas radi ne daj Boze neke kontrole i to ti je sve.
 
Ja cu kupiti onu Stoeger RX 5 ona je 195m/s, jaca je od zastave sa kojom sam takodje bio zadovoljan
nije mi u cilju da npr. ubijem neko kerce koje se smuca po dvoristu nego da ga samo dobro podprasim
 
Само гледај да те виде ови из заштите животиња, и нећеш имати никаквих проблема.......боље комшију да гађаш онда, биће јефтиније
И да, пријава није 800 већ ја мислим да је нешто 1700 или 1800 рсд, поскупила је давно.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Hehehe ma necu da gadjam zivotinjke,pucacu kad su svadbe u vazduh

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Е сад, незнам како код вас, али код нас да "опалиш" коју дијаболу у ваздух, јел је и пушка "ваздушна".....пошто ове наше Лале су мало заједљиве, криво им кад ти и крава пуши.....пријавили би те да угрожаваш безбедност "ваздушном" јел гађаш ваздух.
Бем их у пркно, завидне.
Ја засад тренутно само у моје двориште и у двориште преко пута мене, јер тамо имам простора за 50м да се мало џегеришем сам себи

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Е сад, незнам како код вас, али код нас да "опалиш" коју дијаболу у ваздух, јел је и пушка "ваздушна".....пошто ове наше Лале су мало заједљиве, криво им кад ти и крава пуши.....пријавили би те да угрожаваш безбедност "ваздушном" јел гађаш ваздух.
Бем их у пркно, зависне.
Ја засад тренутно само у моје двориште и у двориште преко пута мене, јер тамо имам простора за 50м да се мало џегеришем сам себи

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Zavidne,to bi bio pravi izraz.(y)
 
Уууууупс грешка.....словна.....тако је и требало.
Исправљено

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh