Lovačka tema

Izbor puške, opasna igra
Spram fizičkog rasta čoveka, spram duzine ruku, spram mnogo faktora
Pisao sam o tome probao sam mnoge puške, a naj bolje je uzeti u lovu od kolege i videti jel ti leži!!!!!!
Zamisliš neku metu u daljini potegneš, ukočiš se i onda proveriš nišan!!!
Npr meni zastava 12 bokerica nije ležala
16 položaea jeste
M76 mi nije legao a m70 jeste
Iz 27 nikako iz 58 odlično
Iž 153 nikako
Tako i pištolj tetejac mi super legao a m88 nikako i ako su slični veoma!! Cz99 nikako
A 7,65 super
Moš imat zlatnu pušku ako ti ne leži i nemoš upucati ništa snjome!!
To je kao i šrafciger neki ti leži u ruci neki ne!!!




Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Izbor puške, opasna igra
Spram fizičkog rasta čoveka, spram duzine ruku, spram mnogo faktora
Pisao sam o tome probao sam mnoge puške, a naj bolje je uzeti u lovu od kolege i videti jel ti leži!!!!!!
Zamisliš neku metu u daljini potegneš, ukočiš se i onda proveriš nišan!!!
Npr meni zastava 12 bokerica nije ležala
16 položaea jeste
M76 mi nije legao a m70 jeste
Iz 27 nikako iz 58 odlično
Iž 153 nikako
Tako i pištolj tetejac mi super legao a m88 nikako i ako su slični veoma!! Cz99 nikako
A 7,65 super
Moš imat zlatnu pušku ako ti ne leži i nemoš upucati ništa snjome!!
To je kao i šrafciger neki ti leži u ruci neki ne!!!




Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Imam 109kg i 1.80 odoka.Bio sam snajperista tj.zavrsio kurs za snajperiste tako da mi sve puske leze,a doduse lov tj. divljac me nesto i ne zanima😂
 
Citam da toz 34 malo bolja od iz 27.Jel ima neko toz 34?
Ja imam Toz 34e (sa ejektorima).Made in USSR.Odlicna puska.Po meni bolja i od IZ 27 a i od Brna.Ove novije IZ su kao batina a na Brnu pucaju udarne igle.Mada sto kaze LL svakom drugacije lezi....
Moja preporuka za Toz 34 ali samo Made in SSSR
Evo i sta Darko DumDum kaze

Zelja mi je da negde nadjem i Toz 63.
Lagana,precizna.....Ubila se za fazane i prepelice..
 
Ja sam pucao i Iz 12 Iz 27 Toz 34 i Zastava m80 od te cetiri bokerice samo mi iz 27 nije legao .
 
Lagana puska,nije bas za trap disciplinu,nekad da ali sad ne,pogotovo sto su sada jaci pritisci u municiji,moze se rastresti a mozes i zube izbiti ;)
 
 
Poručena pikantini šina iz Kragujevca.Sutra montaza optike, da se kvalitetno iskoristi ovo vanredno stanje :)
 
Jos uvek nista od pikantini šine, izgleda su kurirske sluzbe prebukirane zbog ovog stanja u drzavi pa ne postizu da dostave pakete..
 
Da li je neko koristio laserski metak za upucavanje karabina ili cuo neka iskustva vezana za to?
Znam ceo proces upucavanja ali me zanima da li moze da posluzi za pocetno dovlacenje koncanice na metu tzv "hlano upucavanje"...
 
Nazad
Vrh