Lovačka tema

Da li ima neko da poznaje malo bolje zakon treba mi nesto oko nabavne dozvole?
Шта ти конкретно треба, можда могу да помогнем, али има нијанси у ПУ како која тумачи.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Nagradna igra ko dodje sa nabavnim dozvolama dobija nov 8x57
I ruskinju iz58

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Ће видимо....а игра траје до првог учесника или боље речено ко пре девојци, пардон овде је девојкама фигуративно речено, његова је. Има и ови што подмећу ноге

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Da li neko moze da mi kaze, sta treba od papira ili vec sta jos ako hoces da kupis pusku, npr dvocevku 12, a vec imas 16 i za nju imas ovu novu dozvolu,hvala unapred na odgovoru.
 
Odobrenje za nabavku,lekarski,potvrda o clanstvu u LU,potvrde iz specijalngog suda za ratne zlocine i privredni kriminal,potvrda iz ostinskog suda da nisi krivicno gonjen i da uplatis takse.
 
Kakva su iskustva sa dozvolom da drzanje pistolja? Otac mi je preminuo a ne bih da im poklanjam devetku. Kazu da se teski dobija dozvola.
 
Navedi kako nasledstvo ili pokusaj u nekom streljackom drustvu da se uclanis i da ti je pistolj potreban za streljastvo ako ti uspe bices oslobodjen i poreza!
 
Sta navesti kao primer zasto zelim da nabavim oruzje za drzanje.
То што ти је рекао и ДралеТД.....оставштина и лична ствар иза покојног оца.....све у свему, ако хоће да ти дају, даће ти па макар и да наведеш да ти треба за заштиту од комшије ......е да, не спомињи, кад наводиш разлог, реч "заштита" (погрешно се протумачи увек)


Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh