Lovačka tema

Pre nekoliko godina, krali coveku krompir, pomalo ali stalno, cimine nestaju. Saceka jednu noc, kad komsinica sa kantom dosla da nakupi, pusti je da zavrsi pa je uhvati zavali i kaze e sad ces platiti sve krompire. I covek navali ali analni sex, zena kaze, ako bas mora ajde gde je bog reko, a ovaj, a ne, ne, ovde su moji belaci.... Tako da vidi sta ces.
Bio je i kod nas jedan slican slucaj.Samo sto je bila rendaljka.
 
Пробаће и за М77 у 308 да направи оквир од 20 комада :) Застава је претерала са ценом оквира. Уопште су превише дигли цене свега.
 
Sinoć zaboravili da zatvorimo živinu i nešto upalo i podavilo 11 komada.Na 5 fali glava,ostali 6 su čitave!
Šta to može biti?
 
Теријер ти најбоља опција. Реално НЛТ и није пас, већ ивентар које свако домаћинство треба да има.
 
Јазавич је најпоганији пас што постоји ја набавио деци керушицу да имају, а она поган жива. Мачке је све разјурила у дворишту, почела живину да дави хаос колико је тврдоглава и безобразна. Можеш је пеглати колимо оћеш џабе још је као штене узета да се лакше социјализује код нас у дворишту али не вреди погана крв. Сад је почела бициклисте кад уђу у двориште и крену напоље да уједа за ногу. Каже ми ветеринар ни мањег пса, а ни луђег и поганијег није видео угризла га за чизму и не пушта он иде и, вуче је, а она не пушта чизму. 🤣
Пре некидан ја бициклом у двориште она напала на мене да ме уједе за ногу још ја је са пута зовем и џабе кад сам је "помазио" из волеа само села и отреса главом и сада кад ме види на бициклу бежи. 😁
 
@DraleTD
I moj je bio takav, ali se odao porocima i sad je kul tip 😄
Šalim se, ista je zgadija kao od prvog dana. 3 para lovačkih cizmam mi je pojeo (i to samo levu), kad izadje na ulicu hoce da uje' a u dvoristu potovo kad neko nepoznat udje.... 🤣
https://ibb.co/23JDkqn]
20220620-202939.jpg
[/URL]
20220620-202942.jpg
[/URL][/url]
 
Теријер ти најбоља опција. Реално НЛТ и није пас, већ ивентар које свако домаћинство треба да има.
Pušten terijer da čeka lisicu je smrt za sve u dvorištu :D A da uhvatiš busiju i čekaš može da potraje.

Ali da je mašina jeste,komšija u staroj kući imao pacova da te Bog sačuva,a pošto je uz medju dolazili i kod mene.Doveli dva terijera to je prštalo na sve strane,pobili gamad za manje od pola sata,samo ga uhvati za vratić protrese i juri dalje.
 
Nazad
Vrh