lle de france rasa ovaca

svaka cast gospodine framboise!pravi kvalitet. reci te mi hoce biti za prodaju zenskih? hteo bih uzeti odredjenu kolicinu zenske jagnjadi a koliko sam do sada video vi imate jedan od najboljih zapata ile de frace ovaca u srbiji. mala ali odabrana ekipa:osmeh:
 
svaka cast gospodine framboise!pravi kvalitet. reci te mi hoce biti za prodaju zenskih? hteo bih uzeti odredjenu kolicinu zenske jagnjadi a koliko sam do sada video vi imate jedan od najboljih zapata ile de frace ovaca u srbiji. mala ali odabrana ekipa:osmeh:
Hvala lepo druže lezimir!
Biće na prodaju i muških i ženskih,ako Bog da .A biće i popusta zbog ovako lepih reči:osmeh:
 
Moje ovce se izbezobrazile nece livadsko seno da jedu?Detelinu,kukuruzovinu i sojinu slamu tarupiraju ko lude cak i zitnu slamu kada im prostrem opuvaju je kao da je caj od maslacka,a seno ni da pipnu nesto malo mrljave izbace iz jasala i samo bleje!
 
Na 12:45 voditeljka emisije navodi da jaganci sa tri meseca mogu da dostignu težinu do 40kg. Ne poznajem ljude iz ove emisije ali meni ne izgledaju kao neki lažovi i prevaranti.
 
svasta sam video puno prijatelja sa kvalitetnim idf grlima imam ali niko nije nikad od njih ni cuo 90 dana 50kg to znaci da u odredenom trenutku prirast dnevni bude i 1kg. moguce ali bih voleo videti. Ja sam do sada imao najvise 105 dana 47kg pa izgleda da to nije onda bas za hvalu
 
Prijatelju, 90 dana x 0,5 kg dnevno plus porodjajna od 5 kg izlazi 50 kg, samo sto su retku ovakvi slucajevi i niko neće da priča o proseku stale već o ekstremima, ipak je ovo marketing
 
Rengi je sve rekao.
Na fejsu možeš videti kod Tordaja jagnje od 45 dana 28 kg
Takodje je i Čuletić izbacio jedno ekstremno sve sa kantarom.Tako da nije nemoguće ali su to kao što Rengi reče ekstremi iz jedinica
 
ne. to je prodaja na komad,dva. za vece kolicine ne znam. ali i klanicari ne znaju sta bi. da je jagnje do 30kg. pa ko da ga proda od 27-28kg.?? bar je ovde tako okolina srem.mitrovice.
 
Nazad
Vrh