lle de france rasa ovaca

Cestitke Nikoli u svakom pogledu (posebno za prinovu u kuci), a sto se tice stada iz prilozenog je uocljivo da se radi o vrhunskom stadu i genetici, znanje je svakako prisutno kao i odgovarajuca njega grla.
 
Malo novih slika
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]

- - - - - - - - - -

slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]

- - - - - - - - - -

slike.php
[/URL][/IMG][/IMG]
 
Naleteh na snimak farme naseg kolege Stanica[video]https://youtu.be/419nMrlGnwM[/video]
Malo ali respektabilno stado, trenutno jedno od kvalitetnijih u zemlji.
Dviske i zenska siljezad tzv. ''semenke'' eksterijerno cak bolje od mnogih grla iste kategorije koje sam imao prilike da vidim kod uvoznika.
Steta sto ih kolega ne izlaze na sajmu u NS.
 
Malo novih slika
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]

- - - - - - - - - -

slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]

- - - - - - - - - -

slike.php
[/URL][/IMG][/IMG]

Bravo kolega sjajno ih pazis. Molim te ukoliko ti nije problem, (jer na ovim fotkama nemogu da ih uocim), mozes li posebno napraviti par fotki one dvije djevojcice-sestre (sjemenke za koje si me "ubio" porukama:cao:)::svaka cast::
Cestitke samo naprijed ovo izgleda vrhunski.
 
Hvala profesore.Bitno mi je vaše mišljenje kao jednog od najvećih poznavaoaca ove rase na na području ex Jugoslavije.Evo fotkica djevojčica sada već cura :osmeh:.
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Hvala kolega Zemun. Đuvegija je tu, spreman kako se u narodu kaže "ko zapeta puška",ali će još pričekati jedno 2 mjeseca jer im je sad punih 8 mjeseci pa ih ne mislim ranije puštati da se pare.
 
Hvala profesore.Bitno mi je vaše mišljenje kao jednog od najvećih poznavaoaca ove rase na na području ex Jugoslavije.Evo fotkica djevojčica sada već cura :osmeh:.
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
Hvala za fotke a sto se tice poznavalaca ove rase ima njih mnogo boljih, a za ove dvije curice bi se mnogi ffrancuzi otimali kao i za dobar dio ostalih iz stada.::svaka cast::
 
Nazad
Vrh