Letovanje 2020 ☺

Ja se još uvek nećkam... Uplaćeno ihaj pre korone.. Al sve se zakomlikovalo... Pare ne vraćaju, a pitanje je šta će sve biti za mesec dana...
 
Ljudi, slobodno putujte preko Bugarske. Možete i da prespavate u banji Sandanski. Ponekad je gužva na granici sa Grčkom ali mislim da će se to srediti. Otvoriće Evzoni kad krenu turci... ako krenu... Jedino što ima malo ljudi na plažama pa ko je navikao na vašar i ko tako voli biće mu nezgodno.
Sve je ostalo isto...
 
Ne brine mene put, i ne brine me boravak u grčkoj... Brine me da ne donesu neku odluku, dok sam u grčkoj pa da kad se vratim opet zaradim neki karantin ili izolaciju...
I u martu sam se nećkao, aj reko sve je ok, idemo u nemačku na 6 dana, ono u među vremenu vučić zatvori granicu i dalje znamo scenario...
 
Ja sam u januaru uplatio Neos marmaras vec 4-5 put. Sinoc me pita zena jel idemo?
Na dan polaska proverimo da l' je dozvoljen prolaz, ako jeste krecemo. A ako zatvore granicu dok smo tamo, ostajemo na letovanju do daljnjeg.
 
Ne bi se ja šalio o tome da ostajemo do daljneg u Grčkoj. Iako smo uplatili depozit, nećemo na more ove godine. Možda se pomolimo Bogu u nekim fruškogorskim manastirima, a i za svoju dušu malo vina u našu gušu :cao:
 
Ja sam u novembru rezervisao Krf 75e za avgust.Ni tada mi se nije islo tamo a kamoli sada😂😂😂😂
Mada pre neki dan kontaktirao gazdaricu gde sam lane bio(Cefalonija) ako se slucajno odlucim da krajem avgusta idem.Kaze svi apartmani su otkazani a cena nepada
 
Zemlje poput Grcke i Hrvatske ce ovu godinu jako osetiti. Ne zelim im nista lose, naprotiv, al lose im se pise. U tim zemljama je turizam sve i od njega se zivi 12 meseci. Ogroman broj turista nece otici na letovanje u Grcku.
ALI, u svakom zlu ima nekog dobrog. Nas turizam, a narocito banjski i planinski ce ove godine doziveti renesansu sto je jako dobro jer ce novac ostati u nasoj zemlji i to ce se vrlo brzo osetiti, verujete.
 
Ja se svakako lomio pre korone da li da idem na more ove godine jer sredjujem kucu plus sestra mi se udaje u septembru (ako se ne zakomplikuje oko korone jos gore). Tako da sam svakako prelomio da ne idem nigde. Nisam iskreno zeljan da me potencijalno driblaju sto nasi sto drugi raznim merama propisima itd. Plus ako me nekim slucajem testiraju pa budem pozitivan pa da me drndaju po nekim izolacijama i useru letovanje (sto nije neverovatno jer znam dosta ljudi koji su bez ikakvih naznaka pozitivni a preventivno testirani zbog nekih pregleda u bolnici ili operacije ili samovoljno zbog putovanja u EU) . Ali kad bih isao, isao bih jer nema guzvi :osmeh: :osmeh:
 
Zemlje poput Grcke i Hrvatske ce ovu godinu jako osetiti. Ne zelim im nista lose, naprotiv, al lose im se pise. U tim zemljama je turizam sve i od njega se zivi 12 meseci. Ogroman broj turista nece otici na letovanje u Grcku.
ALI, u svakom zlu ima nekog dobrog. Nas turizam, a narocito banjski i planinski ce ove godine doziveti renesansu sto je jako dobro jer ce novac ostati u nasoj zemlji i to ce se vrlo brzo osetiti, verujete.
Oće kako ne,evo i od exita već 20 godina osećamo kako nam je bolje ,a tu isto ostaje miliona evra,a što se tiče zemlje popud hrvatske ja im želim da imaju sezonu kao ovu bar još 350 godina.
 
Zemlje poput Grcke i Hrvatske ce ovu godinu jako osetiti. Ne zelim im nista lose, naprotiv, al lose im se pise. U tim zemljama je turizam sve i od njega se zivi 12 meseci. Ogroman broj turista nece otici na letovanje u Grcku.
ALI, u svakom zlu ima nekog dobrog. Nas turizam, a narocito banjski i planinski ce ove godine doziveti renesansu sto je jako dobro jer ce novac ostati u nasoj zemlji i to ce se vrlo brzo osetiti, verujete.
12% BDP-a je od turizma u HR , za Grcku ne znam , ali mislim da ce se ipak vise osjetiti infuzija od 10 milijardi ojra koje ce dobiti kao pomoc od Brisela.
 
Mi 16og Vurvuru, rezervisali 17dana pa sta mi bog da. Treba mi jedan reset i opustanje.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Mi krećemo 15-tog, Pilion Grčka, ako do tada ne zatvore...
Još zimus uplatili, mirniji region sa manje gužve, a tek sada će biti opušteno, bez gužve. Nismo ljubitelji gužve i žurki, tako da nam dođe isto kao da smo i kod kuće, jedino da nebude problema sa granicama.
U Grčkoj turizam učestvuje čak sa 30% u njihovom BDP-u.
 
Nazad
Vrh