Letenka 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bilo bi pozeljno da se do petka navece zna konacan spisak clanova koji dolaze,kao i sa kim dolaze tj. da znamo brojno stanje za nedelju,ovo pisem iz najbolje namere za nase clanove i drugare koji planiraju da dodju. :ppozdrav:
 
Mene ste onda zezali za Dekalbove cokanjice.Da vidim ko ce sad doneti te cokanjice? :)
Kod mene ih vise nema.Moze samo bele od Poncha,35ice....itd.
 
Miso ako imas nekog slobodno povedi,komsija,komsinica...nebitno ne mora biti clan foruma ili da se bavi poljoprivredom tamo smo svi zbog druzenja i zezancije. :ppozdrav:
 
Jasno mi je to,al nece niko da se cima da ide autobusom (posto su svi gotovani)tako daleko iako bih ja sve platio,bus krece u 7,jos pokusavam sestru nagovoriti da podje. I uz sve to,vikend je,kod mene kad neko ne izadje subotom u grad,to se pravi problem posle ko da je ubio nekog. A za povratak moramo za Beograd busom,pa vozom za Lajkovac,zato sto direktan prevoz nema.. Koliko li kosta taksi do odmaralista iz Ns-a,znas li mozda?
 
Puno bez 2000din nece biti,cekaj ici ce clanovi iz NS-a pa da te neko pokupi na stanici. Sutra cu se cuti sa jednim clanom,a ja cu sa Letenke ici za NS pa te mogu povesti. Naravno sve za dz.
 
Vazi. Moj broj imas,pa se cujemo. Najbolje je tako. Prema onima na stanici kad sam pitao,autobus stize oko deset u Novi sad. Mnogo je taj taksi,zaista.
 
Ma previse,ici ce mnogi kroz NS a mislim da znam ko bi te mogao povesti i kome odgovara to vreme. Imam brojeve,pa se jos cujemo do nedelje posto je potencijalni vozac na rodjendanu veceras.
 
Dosli bi mi u Afriku,ako ce moci paradu furundzija nekoliko dana da sponzorisu mogli bi i nas paore par dana na edukaciju i odmor posalju. :osmeh:
 
Ja dolazim sa Robikom..... Ipak ću uspeti da se oslobodim obaveza za ovaj vikend...
 
Satnica ne postoji.Od prvog okupljanja pa do Subotnjeg uvek sko se okupljali pre podne od 09 časova pa na dalje ko kada stigne.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh