Leopard i IMT plugovi

Ja sam stavio od OLT pune i super su, a na drugi plug od OVERUM isto pune

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
@cika Aca
Moze sve budziti ali nije to to.

Posto su oni puni kao NA sto je preporucio? Ja imam te resetkaste zemlja se provlaci izmedju i krajnje donje pero mi se na zadnjoj brazdi izlizalo i samo sto nije puklo a na prednjoj je puklo kada je ostalo 0.2mm materijala.
 
Те пластичне једино она матора пластика из братства и јединства то је неуништиво имо сам их на 756.25
 
Skače čovek po njima i ne pucaju, to je dolaz za kvalitet. 😂 Uzmite Vogelove, namontirajte i gas, da se .ebeš a da ti ne uđe ne može.
 
Лепо каже Боки - набавиш добар гибањ и од њега направиш дефлектор са подешеним угловима који раде посао у твом орању.
 
Kada je vec kolega Zorge pomenuo gibnjeve, dal bi mogli da se naprave od jugicevih gibnjeva deflektori za Leoparda?
Ako je neko pravio kako je resio nosac da se safi za dasku?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Узан је гибањ од југа,мој отац је дефлекторе правио од старих дасака што смо мењали на плугу једино што је зезнуо за 5 цм су краћи од вогелових дефлекторе али раде одлично.
 
Ja sam na 757 stavio od malog olt slavonca i rade odlicno.Iste su duzine kao i plasticni zakrivljenost ista mozda cak malo i uvijeniji.Pun deflektor i kvalitet je na nivou,lepo se uvija i vraca u prvobitni polozaj,tacno se vidi kako baca zemlju tamo gde treba ispred brazde na zetvene ostatke.Moze i na manje IMT plugove.
 
Узан је гибањ од југа,мој отац је дефлекторе правио од старих дасака што смо мењали на плугу једино што је зезнуо за 5 цм су краћи од вогелових дефлекторе али раде одлично.
Pomislio sam na to, ali mogao bih da sastavim dva jedan do drugog i zavarim tako?
Verovatno bih morao da namestim na saf da podesavam zakrivljenost, cini mi se da gibanj nije dovoljno zakrivnjen
Kolike duzine treba da bude deflektor otprilike za Leopard krivi?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Stavio sam ja na krivi leopard po dva uza gibnja, razmako sam ih par centimetara i zavario za ajkulino pero sa zadnje strane. Radi super, znaci potpuno drugi plug.
 
Pomislio sam na to, ali mogao bih da sastavim dva jedan do drugog i zavarim tako?
Verovatno bih morao da namestim na saf da podesavam zakrivljenost, cini mi se da gibanj nije dovoljno zakrivnjen
Kolike duzine treba da bude deflektor otprilike za Leopard krivi?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
Завари их један за други уздуж и на ковачку ватру их увијај то би било најбоље да имаш од некога да ископираш. А дужину око 35 цм сад за носач ми смо искористили оригинални.
 
Stavio sam ja na krivi leopard po dva uza gibnja, razmako sam ih par centimetara i zavario za ajkulino pero sa zadnje strane. Radi super, znaci potpuno drugi plug.
Да кад му се намонтирају дефлектори то је скроз други плуг,код мене је човек ставио од вогела милина гледати како затрпава кукурузовину перушка не остаје на површини.
 
@pufta
Jel ti nije problem ovih dana da slikas kako izgleda pa da postavis slike?
Jesi li ih dodatno uvijao ili si stavio onakve kakvi jesu?

@DraleTD
Da da tako sam mislio, imao bi i kovaca koji bi mogao to da mi zagreje i uvije samo bismo morali provizorno jer nemam od koga da iskopiram.
Mada i ovo sto je kolega pufta predlaze ne zvuci lose.

@Same
Ovo nisu od gibnjeva?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nisu od gibnjeva. Danas kupljeni i postavljeni, ekstra rade. Cijena 9€ komad...
 
Nazad
Vrh