Leopard i IMT plugovi

Nove valjda pravi ta firma u Leskovcu , mozda bell impex i mozda jos jedna firma.Uzimao moj komsa jedne sad nisam siguran koje tacno jedne je iskrivio sa kejsom duplakom od 50hp zakokao ga u suvo.Bolje uzmi vogel mali ravnjak ili neki polovan obrtac.
 
Da li Iđoš pravi i 757.2?

#miksan Taj 756.2 što ste uzeli jel Leskovački ? Kako ste zadovoljni i kakav je u odnosu na stare te plugove.
 
Original IMT pravi jos samo VN koji je kupio pogon FOP u Novom Beceju dok su ovo sve drugo kopije iz malih radionica. Ja znam za Leskovacke Lemind plugove, ne znam da su ikad imali veze sa IMT.
 
Ove imt plugove radi privatizovano preduzeće iz Leskovca Lemind agro....plug imt 757.2 sa točkom,deflektorima i dva crtala ( ili dva predplužnjaka) košta 120.000din.
Rade samo po porudžbini.
 
Dobio sam tu glavu, bez raonika i deflektora, pa sam raonik nabavio, trebam još deflektor..... Rupe na vratu štimaju za plug imt 752, tako da vrat nisam morao bušiti, sjelo je kao original.... Glava je koliko se vidi nova a ram pluga je polovan
 
Kod mene je jedno peraje bilo puklo posle 200m a bio kupio nove

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Vidim da Petar Grbic na Dobroj zemlji reklamira plasticne deflektore (zelene boje da podsecaju na Vogelove). 500 dinara kosta komad. Narucio sam za 757, ali ce cekati godinu dana do prve rabote. Prosle jeseni sam hteo uzeti kod Hudjika Vogelove, ali je cena uz nosac negde oko 10 000 dinara za dva komada ako se dobro secam.
 
Nazad
Vrh