Leopard i IMT plugovi


Nema u hrvatskoj za 754 samo ovi zato sam kupio a nece da naruce.
Isla mi je rodbina u temerin i nisu donijeli nisam htio cekat pa kupio ove evo i oranja brzo.
Kod naa nema kao kod vas svega za kupit
 
Meni puklo mojom krivicom,nagazilo crtalo na kamenu ploču do međe,i odlomi vrat crtala.. A crtalo mi novo,nije za bacanje... :) nadjem jedan vrat na oglasu ali trazi 2500 din,a celo crtalo u Rumi se moze naci za 25€...

Sent from mTalk
 
Imao sam od 38cm crtalo na tom plugu, sada imam od 50cm na oltu....

Vratove sam odnio i kod hudjika, da ispravi, jer sam htio kupiti nove, al nitko nije imao, pa hudjik ispravio i oni nisu vjerovali da se moglo tako savijati ko kifla.....samo kod mene se radi o vratu brazde.....
 
Nema u hrvatskoj za 754 samo ovi zato sam kupio a nece da naruce.
Isla mi je rodbina u temerin i nisu donijeli nisam htio cekat pa kupio ove evo i oranja brzo.
Kod naa nema kao kod vas svega za kupit

Kako nema kad ima... Nisi dovoljno dobro trazio... No nebitno jednom kad napravis nove rupe za lemese pasu i ovi i oni i miran si sad ces ih makar lakse mjenjat kad se potrose, za 756 ima na svakom cosku
 
Kako nema kad ima... Nisi dovoljno dobro trazio... No nebitno jednom kad napravis nove rupe za lemese pasu i ovi i oni i miran si sad ces ih makar lakse mjenjat kad se potrose, za 756 ima na svakom cosku

Pa da imao je jozic i masiva ali obične samo oštreće samo za 756 a za njih ima ko pljeve pa onda su oni kupljeni i gotovo.
 
Da li je velika nauka napraviti od trobraznog 757 cetvorobrazni, danas sam slucajno nasao 4-tu glavu za isti, ovih dana cu je doneti kuci... Znam da ona greda mora da se produzi tj zameni drugom sto sad drzi 3 glavu, a to spajanje nisam zagledao, da li ima nesto veliko da se vari, da li ce to kasnije biti ok, tj da ne napravim neki cirkus... Hvala
 
Treba ti cetvrtasta reda (glavni ram) treba ti ono ucvrscenje sto ide od zadnje glave prema naprijed (pomocna sasija), veza te trece grede s piramidom i sama glava pluga. Samo staviti glavnu gredu i glavu bez onog dodatnog ojacanja nece dugo trajati.

Glavni ram i glavu viska se da naci, problem je samo u toj dodatnoj sasiji. Sve sjeda na svoje mjesto, posarafa se i samo po gasu.

Kupio sam nedavno OLT 4x14" pravljen od dva trobrazna pa sam mu skidao tu cetvrtu glavu. Sve oznaceno na slici je potrebno da bi plug mogao kako-tako raditi.


Evo ih i djelovi nakon skidanja s pluga:
 
Jeli bi ove grede pasovale na imt plug posto mi se cini da su oltovi po pitanju jacine materijala mnogo bolji deluju mi da se nije stedelo na materijalu?
 
Nazad
Vrh