Leopard i IMT plugovi

bravo mityoo ja sam imao druga koji je od zagrtačica za kukuruz pravio pa je extra radio ja ojačao i da vidiš posla za male pare
 
može ja sam imao od nekog starog špartača pa sam ih malo navario i obrusio jako lako je napraviti i za male pare jer predplužnjaci su dosta ::novac::
 
Da odgovorim redom:
nemam više ni jedu sliku..ali neče bacat u obje strane jer je s jedna strane ravan a na drugu je malo ukošen..
Bude sutra nova slika :ppozdrav:
 
Zrenjaninac je napisao(la):
skupo je to. imam 6 brazdi puta 7.200 = puno para.Koliko su zagrtači?
iskreno neznam ja sam stavio neke stare
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237408351[/time]_________________________________________________
hurli xa86 je napisao(la):
Da odgovorim redom:
nemam više ni jedu sliku..ali neče bacat u obje strane jer je s jedna strane ravan a na drugu je malo ukošen..
Bude sutra nova slika :ppozdrav:
ma šta se sekiraš pusti neka pričaju kad budeš radio stavi slike i gotovo
 
Zrenjaninac je napisao(la):
skupo je to. imam 6 brazdi puta 7.200 = puno para.Koliko su zagrtači?
Kod Hudjika u temerinu 440 din+pdv je jedan zagrtac
A predpluznjak za imt i leopard 7000+pdv :cao:
 
samo je pitanje kolko ce takvi predpluznjaci da izdrze ako ih pravite od obicnih zagrtaca od spartaca :udri: za to treba jak i izdrzljiv material :cao: ....ja imam na vogelovom predpluznjake koji idu u zemlju do 20cm ako treba i rade super
ali cena jednog predpuzjanka za vogela je oko 100evra sto nije puno a kvalitet oranje je mnogo bolji sa predpluznjacima nego bez njih
 
14v0enb.jpg
malo sam zakasnio saslikom diskova umesto deflektora ali kad radi dobro nikad nije kasno.o ovom plugu ima na oranje osnovna tema
 
Da mesto deflektora može da se koristi i valjak (može i paker) . A kao predplužnjak može da posluži od vadilice za repu tanjir (kao kod tanjirače ) nema zagušenja manji otpor , moj rođak ga ima i par puta sam ga koristio . Biće i slika .
 
Drustvo imam IMT plug: visina 75cm
zahvat 2x30
razmak glava 95cm
Nagradno pitanje glasi koji je to plug po oznakama? Mozda bi ga i prodao ali neznam kako da ga stavim u oglas kad svako pita jel to "taj ili taj" a ja nemam pojma. Hvala.
 
abro je napisao(la):
Drustvo imam IMT plug: visina 75cm
zahvat 2x30
razmak glava 95cm
Nagradno pitanje glasi koji je to plug po oznakama? Mozda bi ga i prodao ali neznam kako da ga stavim u oglas kad svako pita jel to "taj ili taj" a ja nemam pojma. Hvala.
koja je nagrada?? ?? ?? salim se ja mislim da je jedan od ovih sto su oni pisali juce!
 
Nazad
Vrh