Leopard i IMT plugovi

Pa ovaj huđik iz Temerina je dosta skup u odnosu na Čantavir.Jedino što mi je bliže pa kad prolazim uštedim citu express.
 
Mislim da je Huđik jedan od najkvalitetnijih proizvođača kod nas .
Precizan u kombinaciji sa kvalitetnim čelikom i termičkom obradom = vrhunski proizvod !
 
jeste i ja mislim da ju hudjik jedan od najkvalitetnijh proizvodjaca kod nas ali ima i svoju cenu zato je i skuplji od ostalih....ima dobre setvospremace gledao sam na sajmu i malo su mi nezgodni to so je osnovni ram samo 1.8m a krila sto veca i ono da nema varova na spojevima samo sve srafovi drze i to sto na paker valjcima ima samo jedna opruga umesto dve kao na mom CONSETU..al setvospremaci, raonike daske za plugove i ostalo od HUDJIKA su kvalitetni i zato i cenu imaju...
 
jeste da su mu cene extra ali i kvalitet je extra ja sam probao raonike iz čantavira i ubi bože
 
Traktor se radi u Italiji..
Moj je mene došao 30 000 eura s pdvom.
Moj ima 2000 rs i nije bio nikakvih problema s njim do sada...

Evo moj novi izum koji ide na plug :ppozdrav:
 
Nije zamerka, ali to neće dobro raditi jer će bacati zemlju na obe strane, a ne samo u brazdu
 
@HUrli
A mozes li da slikas jos iz nekog ugla.
Nema nikakve ljubomore(Todore :sta:), ali mi ta daska deluje u dve ravni, mozda gresim, jer se bas ne vidi lepo.
 
Nešto slično imamo u firmi na podrivačima i rade na pricipu da razbijaju zemlju u oba smera.Nešto slični nalik krmači za otvaranje redova za krompir.Ako tako bude radilo više će mu smetati nego pomagati.
 
Ja sam se samo cudio obliku jer sam mislio da je taj cudan oblik sa nekim unapred smisljenim ciljem a nadam se da ce nas vlasnik doticne alatke obavestiti o uspesnosti pronalaska pa da znamo dali i mi da se vatamo alata da preradjujemo!
 
Nazad
Vrh