KWS hibridi

I ja cu prilicno od KWS-a, Korimbos ili Kermes, 3381,Kerbanis i Luce u zavisnosti od zemlje i djubrenja!
 
seme-2013-001.jpg
seme-2013-003.jpg
 
Juranjava za KWS hibride,potraznja velika ali izgleda semena jako malo pogotovo novih hibrida!Kod nas je trebao stici jos prosle nedelje...Videcemo,ako ga do vikenda ne nabavim,uzimam nesto drugo,nemam zivaca,ako cele zime reklamiraju seme,prave prezentacije,savetovanja,itd a ne obezbede dovoljne kolicine semena onda su neozbiljni i dobijaju minus kod mene za ubuduce!
 
Čime misliš da ih zameniš ako do kraja ne bude ništa od ovih novih hibrida, @Savato?
Kod mene u selu su već izgubili mušterije na ovaj način. Pričao sam s jednim čovekom, kaže kompletirao se, od KWS-a ništa ove god. Neće da dočeka setvu bez semena (isto je hteo ovo novo), a Kermess neće više da seje jer je loše prošao na onu sušu.
 
Čime misliš da ih zameniš ako do kraja ne bude ništa od ovih novih hibrida, @Savato?
Kod mene u selu su već izgubili mušterije na ovaj način. Pričao sam s jednim čovekom, kaže kompletirao se, od KWS-a ništa ove god. Neće da dočeka setvu bez semena (isto je hteo ovo novo), a Kermess neće više da seje jer je loše prošao na onu sušu.
Sale,mislim da ce Konsens moci da se uzme na misice,ali uspecemo nesto!Kerbanis ove godine tesko,jako malo uvezeno,mozda par vreca ako ostane pa da se kasnije uzme ali to ljudi nece da cekaju,uglavnom se to vidi posle 15-20 aprila!Trebalo bi po cvrstom obecanju promotera da dobijemo ono sto smo narucili,e sad...Umesto Kerbanisa cu uzeti P1114 definitivno Ono sto bih probao ove godine,ali nemam dovoljno povrsine je LG Antiss i Pioneer N61
 
Na jedvite jade uzeo 5 vreca Konsensa,to je bilo na grabez!Tretiran je 0,5 Poncho...Mislim da nece vise ni dobijati u apoteci gde sam uzeo,cela prica oko KWS-a ove godine po meni porazavajuca i losa!Kerbanis-a nema dovoljno ni za vece kupce tako da sam uzeo P1114 za tu povrsinu gde je planiran Kerbanis!
 
citajuci sve ovo vidim da kws ima malo semenki za setvu....to mi govori da su ili izvezli,ili je podbacio prosle godine...
 
Danas uzeh jednu vrecu Mikada,u apoteci od kws samo Mikado i Kermes,3381 nisam nasao,malo cu pricekati mozda nabave,ako ne moram uzeti nesto drugo.
fotografija0353.jpg
 
Nazad
Vrh