Kverneland plugovi

Ja bi zaobišao naše kovače jer to više nije kvalitet koji su imali pre par godina.Kako reče jedan naš uvaženi kolega originalni delovi za Kverneland plugove nisu skupi u odnosu na cene ostalih proizvođača plugova.Moj savet je da ipak uzmete originalne delove i budete mirni što se svega tiče.
 
Evo ja sam juce slikao jednog ,
2z6ts80.jpg
a slikao sam i ovog KRON kaze vlasnik da su isti delovi kao i na Kverneland.
10riv5s.jpg
14wx1di.jpg
2rcrcxz.jpg
Evo toliko od mene. Pozdrav :cao:

koja je oznaka ovog prvog pluga
 
Imao sam takav, EXTRA plug, steta samo sto nema predpluznjake. Cestitke na kupovini, prava stvar.
 
dr68, jer sad uvezen? Ima li kopirnog tocka i pretpluznjaka, ili je ovakav dosao?
Jako je lep, jer ce rus vuci? Moze li cena, makar i pp.
 
dr68, jer sad uvezen? Ima li kopirnog tocka i pretpluznjaka, ili je ovakav dosao?
Jako je lep, jer ce rus vuci? Moze li cena, makar i pp.


Sad je uvezen i takav je stigao.Nema kopirni tocak a za pretpluznjake se ne bojim jer po onome sto Kverneland kaze alternativa su mu "Turbo trashboard" (deflektori) kao i umesto crtala je zamena "share knife" (ajkulina peraja). Vuci ce ga MTZ 82.1 a konacna cena mu je bila 2200 evra.
 
Prosto brojevi oznacavaju za koji tip zemljista je koja daska namenjena. Logicno je da ne ide ista daska za peskovito i glineno zemljiste. Ima objasnjenja na internetu samo potrazi.
 
Nazad
Vrh