Kupina 2015.Cena,radovi...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
img4981.jpg


- - - - - - - - - -

img5036.jpg


- - - - - - - - - -

img5069.jpg


- - - - - - - - - -

img5073.jpg


- - - - - - - - - -

Pozdrav svima..Evo malo i mojih fotografija...Ukupno u 2.njive posadjeno 1250 sadnica,posla mnogo ali sam zadovoljan za prvu godinu...

- - - - - - - - - -

Rastojanje 3.0m u redu 1.2m mislim...Dve zice donja na oko 60 cm. gornja na oko 160cm.Direci od 2.5 do 3.0 m. zbog improvizanih mreza..

- - - - - - - - - -

img5083.jpg
 
img4981.jpg


- - - - - - - - - -

img5036.jpg


- - - - - - - - - -

img5069.jpg


- - - - - - - - - -

img5073.jpg


- - - - - - - - - -

Pozdrav svima..Evo malo i mojih fotografija...Ukupno u 2.njive posadjeno 1250 sadnica,posla mnogo ali sam zadovoljan za prvu godinu...

- - - - - - - - - -

Rastojanje 3.0m u redu 1.2m mislim...Dve zice donja na oko 60 cm. gornja na oko 160cm.Direci od 2.5 do 3.0 m. zbog improvizanih mreza..

- - - - - - - - - -

img5083.jpg

za prvu godinu skroz lepo stanje,dobro ih stiti da se pripreme za iducu godinu. ove godine sa cenom kupine il pukovnik il pokojnik
 
KUPINARS
sto se cene tice ovakvo stanje je mac sa dve ostrice po meni. ili ce biti cena da sednem na d...pe ili ce biti toliko malo kupine na trzistu da ih nece ni zanimati nego odvale neku bezveznu cenu i kazu to vam je ionako je nema,e sad............... nisam pametan. a kod nas konkretno cenu niko ne pominje
 
Neka bude ista cena kao malini prosle godine i necemo se buniti.
Rod ce biti verovatno upola manji u odnosu na proslu godinu.
 
U mome kraju ce rod biti 50% prošlogodišnjeg sa novopodignutim zasadima . Da nije njih bio bi baš karastrofalan. O ceni se još uvek cuti.
 
Kod nas se prica o 100 dinara,a malina 300.To sam cuo od trgovaca.

Potpisujem...!

Da dodam ...podsetim Vas pa prosle god mi je startovla cena sa 254.6 dinaraaaa .....sada su ambari praznii ....a rod 30% + ...bice manji od proslogodisnjeg ....pa VIDITEEE...? i nemoj da Vam tupeee neki dobriii pznavaociiii....? a imaaaaa ih..._?
 
Moze da bude 100 dinara pocetna,i to za Cacanku.
Tornfree kao i u vecini slucajeva 2o dinara vise.
A ako bude susno leto ocekujem scenario iz 2012. i 2013.
Naravno u slucaju prevelikih padavina preko leta,nema nista ni od dobre cene.
Ipak,jos 2 meseca je do berbe.
Ako nastave sa ovako efikasnom protivgradnom zastitom,lose nam se pise.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh