Kukuruzni adapter za kombajn

Oboleva i suncokret, a cenu mu saznamo obicno 3 meseca posle zetve i sve gora i gora je...
Suncokret kad oboli (ako nije prskan) rodi 70 % od normalnog. Evo sad sam gledao rezultate od 1988 i samo 2 puta je bio ispod 70 % od prosečnog prinosa.
Jednom 1180 kg i jednom 1520 kg
Pšenica
1992 1250 kg/kj
1998 1900 kg/kj
2000 2700 kg/kj
2008 2800 kg/kj
2017 1800 kg/kj Švedska muva i patuljavost
 
И увек терајте онај крај... 😂 😂 😂 😂 😂
Dobro si se javio, ajde napiši kakav je rod bio posle švedske mušice i žute patuljavosti i kako su prošli Milorad i njegov zet prošle godine. Nikola je nešto sumnjičav, misli i on da je problem u 5G mreži ili plivajućem zamajcu...
 
Џаба, писао сам ја, ал нико није веровао...
Кад осете на својој кожи, као ми, онда ће бити касно...
 
Tuga jbt, još zgoreg te iste godine ja imao tu nesretnu pšenicu samo na jednoj parceli od 15kj,mislim da je bio rod 15 meteri po kj ako se dobro sećam... A celo proleće, do klasanja izgledala mi normalno, mada ja i nisam neki stručnjak za pšenicu, tako da je verovatno bilo nekih pokazatelja al ja to nisam ni zagledao...
 
Psenica kod nas lane nije pokrila arendu bruto prihodom. Svaka dalja prica suvisna.

Kukuruz sa 25%vl Deutz mi radio sa lakocom. 6060hts i kapelo 6r 20min jutro. Jedino iz prikolice tesko iscuri na silosu jer se od struckanja polepi :ROFLMAO:
 
Drugari imam jedan problem, naime jesenas mi na jednom redu otisao zubcanik koji pogoni burgiju na Geringhoff pc, ovih dana je to rastureno ali kod njega ne ide ulje u tim kucistima vec neka mast ili sta vec. Pa sam hteo da pitam dali neko zna sta tu treba sipati?

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Drugari imam jedan problem, naime jesenas mi na jednom redu otisao zubcanik koji pogoni burgiju na Geringhoff pc, ovih dana je to rastureno ali kod njega ne ide ulje u tim kucistima vec neka mast ili sta vec. Pa sam hteo da pitam dali neko zna sta tu treba sipati?

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
Ja sam sipao mast i ulje mesano, dok sam imao geringhoff
 
Ja sam mislio da stavim grafitnu mast i ulje neko gusto. Grafitna mast, cini mi se, manje se lepi po zidovima. Ili ona polu tekuća mast (bar je kod nas tako zovu).
Nego sam mislio dali neko zna sta ide po preporuci proizvodjaca.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Pozdav svima, spominjana je tema u predhodnim postovima vezano za adapter Olimac Drago, interesuje me da li neko poseduje 6redi sklopiv i da kaze nesto generalno vezano(odrzavanje,tarupanje,brzina u dobrim kukuruzima) ili nek mi pise u pp
Hvala...
 
Pozdrav ljudi, dal neko mozda zna gde ima delovi za novi tip adaptera zmaj, tacnije mi treba otkidacki valjak, moze i polovno

Poslato sa COL-L29 pomoću Tapatoka
 
Dok sam imao 171 bila je muka živa za delove za taj adapter. Budževina ti uvek ostaje.
 
Tu nema budževine kada su otkidački valjci u pitanju.Kontaktiraj člana J.Brtka, možda može da ti reši problem.
 
Nazad
Vrh