Kukuruzni adapter za kombajn

hvala na brzom reagovanju.. i odgovoru.. i kakav jetaj po kvalitetu rada.. jel dajcovi isto idu gore.. u pitanju je kombajn zmaj 171.. pa bi bilo ok da nadjem sa 5 redi.. zbog izlaska na kraj kod duzih njiva... al se sekiram oko prepravke kacenja..
 
evo ti moj adapter koji nosi case 527 nema nikakve oznake na njemo od proizvodjaca neki kazu da je oros ovakav pase na 151-170-171-190-191 bes ikakve prepravke samo se skine kacenje od kejsa...i moj ti je savet da uzmes 6 redi ako treba tyeraj 5 redi u dobrom kukuruzu a ako je godina kao prosla mozes dva puta obici sa 6 redi :D
fotografija0175.jpg
fotografija0176.jpg
 
taj je stigao posle zmaja :) ti kupio u februaru a ja sam ovo pazario u martu :)

- - - - - - - - - -

a nikad nije problem sto se tice trgovine ;)
 
Liče...samo mi oznaka 1160 nije baš najjasnija.Kod Oros-a nisam se sretao sa takvom oznakom.(možda je neko naknadno nalepio):sta: Ja sam tipovao da je adapter Case(Forschritt) istočno nemački.:ppozdrav:
 
Jeste to Case adapter. Sa takvim, samo u malo boljem stanju, mi je radio covek iz Kovilja. Inace nosio ga je sa Case IH 1660.
 
Jeste Case adapter,jeste @Tesin-ov adapter za NH,jeste moj Masey Ferguson adapter ali svi su nastali pod istim krovom Linamar corporation iz mesta u Madjarskoj koje se zove Oroshaza.Svi ovi adapteri imaju isti sistem privodnih lanaca i otkidackih valjaka jedino je mozda u seckama razlika.Svima je osnova u narodu zvani "Oros" adapter koji nije delo ni Case-a,ni NH,ni MF-a vec iskljucivo madjarske firme.
 
Nazad
Vrh