Kukuruzni adapter za kombajn

Imam dabome da imam.

k2xxee.jpg
 
Evo ga još jedan Capello.Počeo remont,osvežićemo farbu,usput sve pregledati i suziti sa 75cm na 70 cm.
dsci1191.jpg
dsci1195.jpg
dsci1185.jpg
 
Kači će se na JD i sređujem ga za sebe ima tri noža tarup i nož na nož u valjcima,neće ići na prodaju.:ppozdrav:
 
Ti geringoff adapteri mogu da vrse redove i popreko uz minimalne rasture. A cena je sigurno prava sitnica.
 
Nije loše, napreduje tehnologija, verujem da je ovaj novi tip Geringhoff-a sigurno bolji od prethodnika, i može da vrši i popreko redova, jedino neznam kako bi radio u popadanom kukuruzu, verovatno nikako. Sve ima svoje prednosti, a i mane.
 
Nije loše, napreduje tehnologija, verujem da je ovaj novi tip Geringhoff-a sigurno bolji od prethodnika, i može da vrši i popreko redova, jedino neznam kako bi radio u popadanom kukuruzu, verovatno nikako. Sve ima svoje prednosti, a i mane.

Mislim da bi pokupio nesto, mozda cak i sve, zavisi koliko je popadao kukuruz, evo video pa pogledajte

 
O ovom tipu geringhoff-a je bilo već reči ali se nesećam da je bilo o capellu barem ovog tipa i interesantno da to niko ne komentariše.
baš me interesuje kako bi se pokazao na našim parcelama tj kako bi se kombaj izborio...
 
Kako god da to izgledalo fenomenalno,mislim da pri skretanju kroz parcelu NAGLO levo desno prvi kljun sigurno obara neke stabljike! Inace strava je to sto popreko moze da ide kroz redove
 
jel neko od vas uzimao strani adapter za zmaja.? koji bi bio naj laksi za preraditit na kacenje i naj slicniji potrebama toga...
 
Nazad
Vrh