Kukuruzni adapter za kombajn

Potrebna mi je pomoc,jel neko zna kako se skuplja adapter Drago Olimac sa 75 na 70cm,uopste nece da se pomere baterije na osovini?
 
Ima u beceju kod Gala a ja imam 4 reda geringhof sa tarupom koji bi mozda bio na prodaju :osmeh:
fotografija-0081.jpg
 
Kupio sam DBF adapter,sest redi na sklapanje,u oklagijama noz na noz plus roto secka,prca kevu kako radi,danas ugradjene papuce za obaranje capura da bi se sacuvale gume...
 
A cena?
Razmisljamo nesto od gibnja da sklepamo! Nemora da ga zgazi skroz, valjda je dosta da ga samo malo nakrivi napred!
Video sam kod coveka kako su gume najebale to je strasno!
 
Treba da menjam nozeve na tarupu za gerinhoff adapter.Gde mogu da se nadju kvalitetni nozevi?
 
DBF 6redi,sklopivi,bio na New Hollandu.pa nije bilo potrebno nista dirati,isprobani radi odlicno
2jf0nj8.jpg

33wa1pt.jpg

Evo slika papuca sto obaraju capure i cuvaju gume,napravio ih majstor Ilija iz Vognja po originalu
vnm2gx.jpg
 
@nikola ilic
Jel si pravio tu papucu na adapteru.Moracu kod mene da pravim vidim da vec guma kruni na nekim mestima od capura
 
Majstor iz Vognja,skinuo sa originala mere i pravi ih.Capur je cudo razvali gumu,ja nesmem da se zezam,proletos sam dao 600.000din za gume,tako da...
Za sasiju je zavaren nosac da bude u pravcu reda na koji nailazi guma a za njega se srafi papuca,koja se steluje po visini,kum je stavio na Capella,ja na DBF,pa je tako ovo univerzalno za sve adaptere.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh