Kukuruz 2024

Pošto su godine zaredale naopačke počinjem da pratim varijantu pšenica ili ječam pa kukuruz sa navodnjavanjem. Redovni rani kukuruz rekao bih da je kod mene postao lutrija.
 
Juče čujem na otkupnom mestu vršu kukuruze vlage od 9 do 15 akont 19,5 din kile koje se spominju da imaju baš i nešto ne verujem
 
Poslednja izmena:
Pa dodaj još malo na ono što si uslužno ovro u nadaljskom ataru ne kažem da je nemoguće ali spram ostalih kolko imaju nešto mi malo to mlogo
 
Zovem te kad budem radio, ostalo mi još 6kj, ti ćeš napisati koliko je bilo a imam i mojim koperanitima da skidam (ja radim komplet usluge), uvek je bilo dobrog i lošeg ma kakva godina bila jedino kako to ko gleda ali no.
 
Zovem te kad budem radio, ostalo mi još 6kj, ti ćeš napisati koliko je bilo a imam i mojim koperanitima da skidam (ja radim komplet usluge), uvek je bilo dobrog i lošeg ma kakva godina bila jedino kako to ko gleda ali no.
Ne vredi da ja pišem meni neće verovati , moraćeš ti u svoje ime obelodaniti te rezultate Čekamo da se zahuhta malo i ove ozbiljnije igrače što imaju po dva klipa na svakom da vidimo šta će tu tek da bidne
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh